Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki egyedül ment...

Volt olyan, aki egyedül ment 4D ultrahangra, mert nem volt aki elkísérje?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs aki elkísérjen. 27 hetes vagyok és már nem akarom visszamondani az időpontot, nagyon ciki ha egyedül megyek el? Kicsit elkeserítő a helyzetem számomra is, de most a pici a legfontosabb és én már nagyon kíváncsi vagyok rá.
2010. jún. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem konkrétan nem ért oda a férjem, akkora dugóba került, hogy még én hamarabb hazaértem mint ő... Szóval én egyedül voltam, nem gondoltam, hogy bármi ciki lenne benne. Nőcinek mondtam is, hogy kár, hogy a férjem a dugóban ül... De DVD-n, este megnézte ő is, amit én láttam. :)


Sőt, hogy továbbmenjek, egyetlen egy ultrahangra (4 volt) sem tudott eljönni, mert pont olyan időpontra volt, amikor ő nem tudott elszabadulni a munkahelyéről.

2010. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még ugyan nem voltam 4D-n, de mikor a legelső uh-n voltam, akkor a párom nem tudott eljönni, így anyukámmal mentem ... esetleg ő nem tud veled menni.


Amúgy meg semmi különös nincs abban, ha egyedül mész! Végül is senkinek semmi köze hozzá, hogy miért ülsz ott egyedül!


23 hetes kismami

2010. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig minden uh-án egyedül voltam. mi ciki lenne benne?
2010. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De ari vagy!!! :-))

Nem ciki egyáltalán, Én simán elmentem volna, ha a párom nem tud eljönni, menj nyugodtan!!!!


De ha úgy érzed, hívd el egy bnődet, vagy bárkit, ez tök nagy élmény szerintem akár a szomszédnak is, akivel esetleg jóban vagy! :-)

Nem kell levetkőzni sem, csak a pocid van szabadon...


Jó egészséget!

2010. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!