Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyháza szilágyi enikő...

Nyiregyháza szilágyi enikő szulésznő vélemény?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem nala szultem de messze a legjobb minden ertelemben. Kedves aranyos es szakmailag is nagyon a toppon van!
2018. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015-ben nála szültem, idén is így lesz. Én nagyon tudom ajánlani.
2018. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Őszintén... válasza:
Én egyáltalán nem ajànlom. Megbeszéltük, hogy őt vàlasztjuk, direkt megkérdeztük előre, hogy anyagilag hogy működik nála, nehogy probléma legyen...eljött az idő felhívtam és nem jött...ígéretet tett, hogy intézi a szobát és másnap reggel bejön...mondanom se kell, hogy azóta sem làttam. Persze szobát se intézett. Ja és beígérte
2018. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Őszintén... válasza:
Beigérte az NST-ket is és persze azt se tartotta be. Màr ott gondolhattam volna, hogy milyen. De naívan bíztam benne, hogy mikor kell jelen lesz. Nagy csalódást okozott.
2018. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Üdvözlök minden olvasót!

Nos.

Nekem Enikő volt életem legjobb döntése.Nem ismertem előtte,de szuper véleményeket halottam róla.

Neki köszönhetem hogy olyan élmény volt a szülésem, hogy bármikor vállalnám újra!-Persze csak vele.

Nekem fontos volt hogy bíztatott és előhozta belőlem az "ősanyát"!

Nem engedett a félelmeimnek sem.Így gáz szívása nélkül "tisztán" jött világra a kislányom.

Nyugodt,laza, de precíz és emberi volt végig.

Többet kaptam mint amit vártam.

A nap minden szakában elérhető volt és készséggel segített.

Minden porcikájával velem volt, de hagyta hogy a fájdalom hullámait egyedül üljem meg.

En hálás vagyok neki.😍

2018. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem friss a kérdés de hátha.. Mennyiért vállalja el a szülés levezetését?
2019. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondott konkrét összeget, amennyit jónak láttunk.

Egyébként érdekes is lenne, nekem olyan furi az, amikor konkrét összeget mondanak és mi van ha nem vagy vele megelégedve?

2019. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj de jó hogy ő nem mond árat. Igen fura hogy árat mondanak jónéhányan. Hát gondolom ha nem megfelelő az ár amit mondanak akkor megköszönöd és ennyi. Csak elég kellemetlen ez az egész. Azt megkérdezhetem hogy mennyit adtál végül?
2019. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!