Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Ivancsó Béláról valami...

Dr Ivancsó Béláról valami (friss) tapasztalat? (Nyíregyháza) Magánrendelés, árak?!

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 13:06
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nem tudom aktuális-e még, de nekem van friss tapasztalatom doktor úrral kapcs.

Május végén császározott(sajnos muszáj volt...), fogadott dokim volt. Terhesgondozásra is hozzá jártam. Én meg vagyok vele elégedve, a végén már mindig aranyos volt velem. XD 6 hetes kontrollra is hozzá mentem.

Kicsit hangulatember, nem tudom, hogy ez a tipikus orvosi stílusból adódik vagy mint magánember ilyen... :D lehet is-is.

Árakat nem tudok pontosan mondani. A terhesgondozás 10.000 Ft/alkalom nála. Nst ingyenes. A többi vizsgálat díja passz.

2018. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!