Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg hogy kislányom...

Most tudtam meg hogy kislányom lesz! De neveket átbogarászva semmi nem fogott meg úgy mint a Larissza. Mennyire ismert ez a név?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
ha ez tetszik nektek, ezt adjátok - választható név
2018. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon tetszik, ez az egyik kedvenc lánynevem, nem gyakori Magyarországon.
2018. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem borzalmas és eddig nem is nagyon hallottam róla.
2018. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%

Hát, az biztos, hogy nem tartozik az ,,öreg nevek" közé, és nem is olyan amit a kislányod majd szégyellni fog. Szerintem kifejezetten szép név.

De bárki bármit ír, nem kell a mi véleményünkre hagyatkoznod ebben.

2018. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ismerősöm kislányát így hívják, szerintem szép. Larának becézve még jobban tetszik.
2018. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem gyakori, oviban, iskolában, ismerősi körben is az én kislányom az egyetlen Larissza
2018. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Az unokahugom is Larissza:) szerintem nagyon szep nev.
2018. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egybtúl extra név, amin megakad a szem, mégsem olyan gyakoru.. Most a rövidebb nevek mennek Lara, Lana


Engem nem fog meg, de szép név.


Egy felnőttet ( szüleim korabelit) ismerek csak ezzel a névvel

2018. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez most fura lesz, de tényleg így történt: Valamikor 10-12 éves voltam, mikor a nagyszüleimmel a temetőben tartottunk a dédszüleim sírjához, akkor láttam meg a Larissza nevet egy sírkövön. És teljesen beleszerelmesedtem a névbe. 20 évvel ezelőtt, gyerek fejjel rám lehengerlő újdonságként hatott ez a név.


A mai napig nagyon tetszik, és tuti nem gyakori.

Én még nem tudom fiam lesz-e, vagy lányom, de lány esetén végül nem kapja meg a Larisszát, de ettől még mindig nagyon szépnek tartom.

2018. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik nem szeretem az ilyen cifra divatneveket, de nem is olyan vészes. Adjátok ezt ha ezt akarjátok, vannak azért ennél csúnyább nevek is.
2018. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!