Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősítsetek meg: ugye nem...

Erősítsetek meg: ugye nem baj, ha 9-10 hetesen jól vagyok, ha eddig elég rosszul voltam?

Figyelt kérdés

Tudom, elvileg nem baj, de azért csak motoszkál bennem...

Harmadik terhesség. Az elsőnél nem volt nagyon tünetem, nem is volt élő embrió sosem, már az elejétől nem fejlődött jól a terhesség. A másodiknál a 7-14. hétig iszonyúan szenvedtem. Voltak néha jobb napok, de általában nagyon kivoltam. Ebből lett egy egészséges kislányom. Most a 6-8. hétig volt nagyon erős hányingerem, megkockáztatom, hogy rosszabb, mint a lányomnál. Napi 1-2x hánytam, de volt, hogy véreset, mert szétmart a sav. Most viszont 9+3 hetes vagyok (uh szerint, amúgy 10+3, de az uh-nak van igaza, figyeltem a peteérést), már jó néhány napja jobban vagyok, az elmúlt egy hétben 2x hánytam csak, erős hányinger csak néha, amúgy émelyegtem max. Tegnap dél óta viszont nagyjából semmi bajom, este és reggel volt minimális émelygés.

Szeretném azt hinni, hogy csak szerencsés vagyok, és múlóban vannak már a rosszullétek, de az előzmények után nehezen vagyok optimista... csütörtökön megyek dokihoz, addig izgulhatok. Van, akinek ilyentájt elmúltak a tünetek, és rendben volt a baba?


2018. jún. 17. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy most jól vagy, de ha véreset hànytàl, az inkàbb, akkor. Orvosnàl, védőnőnél voltàl? Ultrahangra menj, akkor biztosat fogsz tudni. Olyan is van, aki soha nem hànyt és 3 egészséges gyereke van - nem én vagyok.
2018. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam, szerencsére minden oké.

A véres hányás csak párszor fordult elő, szerencsére már nincs, a sav mart, ahogy hánytam. Savlekötővel elmúlt.

2018. jún. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!