Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes folyás 10 hetesen...

Rózsaszínes folyás 10 hetesen mit tegyek sos?

Figyelt kérdés

Az elobb voltam wc n és ahogy megtöröltem magamat rozsaszines lett a wc papir. Menjek dokihoz mit csinaljak?

Ma kezdem el szedni Jutavitet. Lehet ettől?

Ugy görcsöltem tegnap meg ma reggel mint amikor megjött. Kb most lenne itt az ideje ha nem lennék terhes. Segítsetek mit tegyek??


2018. jún. 15. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. En nem sokat varnek a helyedben. Lehet akarmilyen vaklarma felolem,en biztos mennek.
2018. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet, most. A görcs+vérzés nem jó jel. Nem a vitamintól van, dehogy.
2018. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Irány a doki/ ügyelet! Nem vicc!!!

Nekem 9 hetesen volt halvány rózsaszínes folyásom, azonnal dokihoz mentem. Hormonpótlást és szigorú ágynyugalmat "kaptam", de saját felelősségre elhagyhattam a kórházat. Nem játék, főleg a görcsölés miatt.

Majd írj, hogy mit mondott a doki.

2018. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp vetélsz. Velem ez 8 hetesen történt. Menj el dokihoz.
2018. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most jöttem haza.

Bevérzés van a méhemben.

Nem tudja mitől, nem írt fel semmit.

Azt mondta magnéziumot szedhetek meg feküdjek.

A baba él jól van, méhszájam zárt.

A bevérzés 17x9 mm az nagy?

Ugye rendbe jövök???

Tegnap rettenetesen ment a hasam és görcsöltem miatta alul mindenhol nem tudom nem e attól?

2018. jún. 15. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hinnén ha hasmenéses megeröltetéstől lenne...progit nem írt fel? A sok pihi és mg az kell.
2018. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem.
2018. jún. 15. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amkor ez csak haematóma. Felesleges is a progi pótlása, ezt tényleg ki kell feküdnöd,hogy felszívódhasson. Jobb,mint ha nem tapadna. Pihenj. Vigyázz magatokra.
2018. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fekszek meg sem moccanok szinte, már nem vérzek, de amikor megtöröltem magamat beljebb vagy 2 centire kíváncsiságból ott még véres volt, de már nem jön. Remélem felszívódik. A petezsák alsó részén van a baba alatt.

Viszont 37,2 a hőemelkedésem, remélem ez nem gond.

Köszönöm szépen egyébként a válaszokat!

Igyekszem nagyon vigyázni.

2018. jún. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!