Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mennyi időnek...

Abortusz után mennyi időnek kell eltelnie hogy megjöjjön a menstruáció?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan a műtét után 4 hét telt el...ezen én is csodálkoztam,mert nem volt ilyen pontos előtte...
2008. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában 6 hét után jön meg először, de az is lehet, hogy hamarabb vagy esetleg később!
2008. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem pont 5 hétre jött meg, és jó bő a vérzésem, ami eléggé meg is visel. Viszont a hasam egyáltalán nem fájt, amin meg csodálkoztam, mert nekem mindig is fájt, hol jobban, hol kevésbé. Egyébként kb. 6 hét a normális, ha nem jön meg akkor sem, az azt jelenti, hogy a hormonháztartásod felborult.

2008. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem kedden volt 4 hete a műtét, akkor még nem késő hogy megjöjjön ezek szerint? Félek hogy esetleg valami komplikáció lesz :S
2009. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát,nemtudom,h vissza fog e írni valaki...nekem tegnap volt 4 napja,h műtöttek és megjött...vajon ez normális, Utána néztem és elvileg igen...ilyen hamar regenerálódnék,v pedig vmi fertőzés van?
2010. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A műtét után 4-6 héttel kell megjönni, tehát még 4 hét után nem kell aggódni. Terhességi tüneteid nincsenek?

Az a bizonyos 4 nap utáni vérzés még nem "menstruáció", hanem a műtét miatti vérzés, ami,ha nem múlik el kb. egy hét alatt, akkor komplikációt is jelezhet és vissza kell menni a dokihoz.

2010. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem ma volt abortuszom, és azt mondta anya hogy erősen fogok vérezni, de pár csepp volt . Akkor ez most normális? akkor most nem is fogok rögtön menstruálni, majd csak 4hét után?
2010. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, h. csak kevés vérzés van a műtét után (ez nem menstruáció, hanem a műtét miatti vérzés.) Négy - hat héttel a műtét után kell megjönni a rendes mensinek. Általában erősebb tünetekkel jön meg az első, de aztán visszaáll a terhesség előtti megszokottra. Ha a műtét napjától számított hat hétig nem jön meg, akkor szólni kell a dokinak, nem szabad tovább várni.
2010. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem hét hétre jött meg utána. Erősebb vérzés volt mint előtte szokott lenni. Nagyon görcsölt a hasam.
2010. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

A műtét után sérült, gyulladt a méh, azért görcsösebb. De ha nem jön meg hat héten belül, akkor arra is lehet gondolni, h. megmaradt a terhesség, ilyen néha előfordul, ha kicsi volt a terhesség,( 4- 5 hetes,) vagy,h. már megint terhes, ha nem tartják be a hat hetes absztinenciát.

Az is lehet,(bár ez még ritkább), h. leszívták az egész termékeny nyálkahártyát és soha többé nem jön meg.

2010. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!