Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek, most hagytam...

Terhes lehetek, most hagytam abba a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló szedését április hó elején abbahagytam, miután beszedtem az utolsó szem tablettát. Április 15.-én megjött a megvonásos vérzés, az utána következő első rendes menstruációm május 17.-én kezdődött. Korábban is ilyen hosszú ciklusaim voltak, soha nem volt 28 nap. 2 évig szedtem. Ma kellett volna megjönnie, ha ugyanolyan hosszúságúra állt be, mint az előzőnél. Nagyon izgulok, óvszerrel védekezünk szex közben végig. Soha nem csúszott le, nem szakadt ki. Nagyon izgulok, azt hittem beállt a ciklusom múlthónapban, hogy egyből megjött.

2018. jún. 18. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csoda lenne, ha egyből pontos lenne a vérzésed. A fogamzásgátló abbahagyása utáni fél évben lehetnek hosszabb kihagyások.
2018. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!