Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen is szinte lapos a...

22 hetesen is szinte lapos a hasam! Súlyban 47-max.48 kg lehetek. mennyivel megyek igy szülni? És mekkora lesz igy a hasam?

Figyelt kérdés
21 hetesen 4 naposan 392 grammos babát mértek.
2018. jún. 19. 05:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 19 vagyok.És 163 centi.
2018. jún. 19. 05:57
 2/5 anonim ***** válasza:

20 hetesen kezdett kerekedni a hasam az első babával. Mindig kisebb volt a súlya a koránál. A végére 23 kiló jött fel, 4150 volt a baba. Ja és 20 hét alatt 9 kilót híztam.

Most a másodikkal 21 hetes vagyok, eddig 2 kilót híztam, hasam semmi, el sem hiszik hogy terhes vagyok, baba súlya ideális. 55 kilóról indultam mindkétszer.


Semmit nem jelent hogy most mennyit híztál, félidő után indul be igazán. Akkor gyarapszik a baba, raktároz a szervezet és vizesedik. De általában akik kisebb súllyal kezdik többet híznak.

Én kb úgy néztem ki mint egy bálna, mindig azt hitték ikrek.

Ez megjósolhatatlan. Védőnőhöz havonta menj el, ellenőrzi a súlyod, meg mindent!

2018. jún. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, majd 30hetesen meg itt nyavalyogsz, hogy mekkoràt nőtt hetek alatt. Olvasgass még, a legintenzívebb növekedés 25hét után jelentkezik a babánál, mind hosszban, mnd súlyban.
2018. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig alig nőtt igazából a gyerek. Inkább fejlődött de nőni ezután fog csak. Én a 6ik hónapig havi fel kilót se hiztam majd utána volt h két hét alatt 4kilo jött fel. Oké ez víz de akkor is. Én 70kilorol indultam és 74 voltam mikor igazán az utolsó 10 hétben beindult a dolog. Végül sikerült 10 kilóra minimalizálni. De akik vékonyabbak simán 20 kiló környéken zárnak. Barátnőm 52kiloval kezdett és 17 ment fel neki. Simán nem maradt rajta csak pár kiló de neki ez meg jól is áll azóta! Uh ne aggódj! Lesz ez több is! Arra figyelj h ha hirtelen elkezd nőni a hasad kend mindennel amid van nehogy totál szetrepedjen. Segítség ahogy tudod.
2018. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23. hetes és 4. napos vagyok, nekem most indult meg a pocak növögetés.Már mindenki megmondta hogy biztos nem eszek eleget és veszélyeztetem a babát stb.. Persze tényleg vékony vagyok, 170 cm 48 kg, de a babám teljesen jól van én pedig eszem. A többi nem számít. Ne aggódj! Ez sok mindentől függ, el fog kezdeni nőni :)
2018. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!