Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetesen fullasztó köhögés?

35-36 hetesen fullasztó köhögés?

Figyelt kérdés
Múlthéten sajnos megfáztam, és azóta fullasztóan köhögök. Éjszakánként felriadok a fulladásra, gombóccá formálódik ilyenkor a hasam, a púpom teljesen kinyomódik, nem tudom elképzelni, hogy a baba ebből nem érez semmit. Sokszor bekeményedik a hasam is, gondolom emiatt. Aggódok, hogy ez a túlzott erőlködés és hasfeszítés nem jó a babának. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Eddig csak fiatalabb kismamákról olvastam akik hasonló helyzetben voltak. Na de ilyen idősen sem lesz probléma?

2018. jún. 20. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én 37 hetesen kaptam el egy kegyetlen megfazast, én is kohogtem rendesen mint aki fullad. Rohamokban tört rám. Én is be voltam parazva de azt mondta a doki ha nincs mas panaszom ne aggodjak.

Gombóc volt a pocak és a koldokom más kijott a helyéről de nem lett gond belőle. Csak ha fájna a hasad sokat kemenyedsz is arra figyelj.

2018. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb a 37. héttől a szülésig rettenetesen kőhögtem, azon kívül hogy nagyon kellemetlen volt, és a végén már nyilalt is a hasamban minden köhögéskor nem lett semmi baj. Az orvosom tartott tőle hogy mi lesz a szüléskor, nem szívesen császározott volna úgy hogy ennyire köhögök, de arra szerencsére nem került sor, természetes úton szültem... Viszont a szülésznő elkapta.. :/
2018. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!