Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok es...

27 hetes terhes vagyok es egyfolytaban kohogok, art a babanak ugye?

Figyelt kérdés
Sajnos a haziorvos nem tud mit mondani a terhessegre fogja. Szaraz kohogesem van majd hurutossa valik remgetek valadekot kohogok fel. Majd 1-2 het nyugi es kezdodik elolrol. Viszont most 7.hete hogy folyamatosan kohogok ugyanez a valtas, szaraz hurutos, majd megint szaraz szunet nelkul. Felek, hogy baja lesz a babanak:(

2017. máj. 21. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A köhögéstől nem lesz semmi baja a babádnak. Igyál mézes teát, az csillapítja a köhögést.
2017. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pulmonológián nézed meg szakorvossal, nem normális ennyi ideig köhögni. Gyulladásgyanús, az viszont tényleg nem tesz jót a babának.
2017. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt.A háziievos nem írt fel semmi termèszetes alapú köptetőt? Azt mondja h a terhessèg miatt köhögsz? Ezt hogy kell elképzelnu??
2017. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A köhögés miatt nem lesz baja, de az már valószínű nem tesz jót neki, hogy hetek óta beteg vagy kezelés nélkül. Terhesen is lehet szedni nagyon sok féle gyógyszert, csak az orvosok nem tudják mit szabad, ezért inkább nem engednek vagy írnak fel semmit... Ha tudsz, menj el másik orvoshoz.
2017. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mézes citromos tea, stodal, Homeogene , sok folyadék. És mellé szedj oscillococcinumot. Én is benne voltam ebben a gyerekkel együtt. Ő hozta haza a bölcsiből én meg elkaptam tőle. Kb 2 hónapig kínlódtunk. Párologtass teafa olajat, elég 3-4 csepp a vízbe mert elég erős, ez fertőtleníti a lakás levegőjét. És gőzölj kamilla teával + 1-2 csepp teafa olaj. Így a légutakat is fertotleniti. A gyerekorvos is azt mondta hogy idén tavasszal rengeteg ilyen beteg volt folyamatosan.
2017. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit magadba tömnél, menj el szakorvoshoz. A köhögés nem árt, de az, amitől köhögsz (gyulladás) igen.

A "természetes alapú" köptetőt is kerüld el messze ívben, terhesen nagyon kevés fajta gyógynövényt szabad szedni, kakukkfű pl. tilos, pedig természetes, és legtöbb köptetőben az van.

2017. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!