Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés, de tényleg...

Lehet buta kérdés, de tényleg nem lesz baja a babának a sok köhögèstől? 13 hetes 5napos vagyok

Figyelt kérdés
Mefáztam ès sokat köhögök.Orvos látott,homeos golyót szedek.Vmit köhögèsre?Stodál szirup?

2018. ápr. 27. 04:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Stodalt nem szabad!!


Lehet baja.. Leválhat a túlzott túl sok köhögéstől a méhlepény...


Próbálj természetes köhögéscsillapítpkat, mint a hagymatea

2018. ápr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is így voltam terhesen. Az orvos annyit mondott: hársfatea. Kínomban röhögtem.

Sajnos egyetlen gyógymódja az idő. A babámnak nem lett baja és szerintem kicsike az esély, hogy ilyenből lenne. Ne szorongj emiatt!

2018. ápr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Én is köhögtem méghozzá nagyon. Mézes hársfa teát ittam. Nyers fokhagymát ettem. Idővel elmúlt. Nem lett belőle probléma.

37 hetes kismama

2018. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a Stodalt mondták a gyógyszertárban hogy lehet.
2018. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem Stodalt szabad, az csak homeopátiás, szóval max. akkor árt, ha cukorbajod van. Jó még a hagymatea, gyógynövények közül a hársfa, lándzsás útifű vagy ezek készítményei mehetnek, de a kakukkfű tiltott, a kamilla kérdéses, és ne legyen alkoholos a szirup, de egyébként maga tömény cukor is köptető hatású. Szóval ha bemész a patikába és mondod, hogy terhes vagy, biztos tudnak többféle megoldást kínálni. Sós orrspray vagy inhalálás is lehet hatásos.

A köhögés nem árt a babának, izomlázad, szalaghúzódásod lehet tőle, ami fájhat, próbálj meg megtámaszkodva vagy guggolva/összegömbölyödve köhögni.

2018. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló hány hetesen köhögtél nagyon?
2018. ápr. 27. 09:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen az utolsó válaszadónak megnyugtató szavait.Most iszom a hagymateát hársfamèzzel remèlem segít😊
2018. ápr. 27. 09:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek üzenem hogy ilyesztgetős hozzászólásokat nem kèrek.Gondolom már más is volt megfázva terhesen!
2018. ápr. 27. 09:05
 9/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Én ha jól emlékszem 17-18 hetesen köhögtem nagyon.

2018. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sokat köhögök, mert le van bénulva egy része a torkomnak. Terhesen is nagyon sokat köhögtem, semmi bajunk nem lett. Durvább köhögörohamnál néha megijedt a kislányom és szétrúgta a hasamat.
2018. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!