Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar 21 napja kesik es egy...

Mar 21 napja kesik es egy teszt nem mukodott, a tobbit lent olvashatjatok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényegében nagyon nem tudom, hogy mi van velem. Parommal mar szeretnenk egy kis pocak lakot viszont most 21 napja késik. Neha gorcsolok mintha megjonne de aztan az gyorsan el is mul. Csinaltam egy tesztet ami negativ lett. 2 honapja ugyan ez volt. Ki maradt egy honapot, negativ tesztek, aztan egyszer csak megjott mikor a masik honapban kellet volna. Most meg semmi, fáradékonyság az van, de ugyan ugy sulyfelesleg is ami lehet hogy igen csak közre jatszik. Melleim nagyobbak egy picit de nem feszulnek. Hőmérsékletem magasabb az atlagosnal. A mostani teszt nem működött. Meg nem vettem masikat de megszeretnem varbi a kovetkezo menstruációs idopontomat. Angliában vagyok es sajnos itt a nogyogyasz csak 25ev kor felett nez meg. Volt egy spontán vetelesem tavaly azzal is elmentem az orvosomhoz de elküdött hogy nem vagyok 25. Ugyhogy lenyegeben ezt cseszhetem. Szerintetek mi lehet? Bocsi hogy ilyen hosszan irtam de mar teljesen kivagyok. 24/L

2018. jún. 21. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Hormonproblémád van.
2018. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt mar elfelejtettem oda irni, hogy tuti nem vagyok terhes, mert nem erzem es lenyegeben a tobbi lehetseges opciókra voltam kivancsi. Koszonom a valaszod azert. Remelem egyszer csak sikerulni fog.
2018. jún. 21. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Csak 25 év felett vizsgál az orvos??? És azt hittem a magyar eü-nél meglepöbb dolgok nem érhetnek.
2018. jún. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Kotekedes nelkul mondom, hogy felreertetted az irvost. Vagy o ertett felre teged, hogy miert mentel.

25 ev alatt is mehetsz a GP-hez, ha problemaid vannak a mensivel, akkor foleg, ha babaval probalkoztok kozben. Elkepzelheto, hogy elindit o nehany vervetelt, de valoszinubb, hogy beutal nogyogyaszhoz.


A 25 eves korhatar a rakszuresre vonatkozik. 25 ev betoltese utan kuldik ki az elso “meghivot” a rakszuresre.

Ha esetleg nyelvi korlatok is vannak, akkor vigyel magaddal segitseget, nem ciki. De itt egyertelmuen felreertett valaki valamit, ha valoban ilyen indokkal kuldtek el legutobb...


Addig olvasd el ezt: [link]


Kezdj el naptart vezetni a ciklusodrol, ha eddig nem tetted volna, mert azt biztosan latni akarjak majd.

2018. jún. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

"Remélem sikerülni fog"


Ne is próbálj addig terhes lenni, amíg nem vagy kezelve. A rendszertelen vérzés, súlyprobléma, össze nem jövő terhesség hátterében hormonzavar/inzulinrezisztencia is lehet akár, és ha netán ezekkel sikerül is terhes lenned, nagy az esély rá elvetélsz vagy hogy a baba nem lesz egészséges.

Muszáj lenne ezt kezelni, és kezelés mellett/után próbálkozni élesben.


Keress más dokit, a legjobb egy endokrinológus lenne. Egy vérvételből kiderül mi lehet a gond.

2018. jún. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas nagy hazugság, vagy hülyeség. Én is éltem kint Angliában, Londonban és volt GP-m, mert én dolgoztam. Ott is megvizsgálnak, ha panaszod van, átküld nőgyógyászhoz. Nincs korhatár... Ja és megjegyezném, látott kint engem is nőgyógyász és nem voltam még 25!!!

Lehet rossz helyen próbálkoztál, vagy nem vagy bejelentve. Angliában el kell hogy lássanak, szerintem még akkor is ha csak EU-s kártyád van és nincs még NI-d akkor is... Menj vizsgáltasd ki magad és ne hagyd ezt annyiban ha kisbabát szeretnétek, vagy ha netán hormon problémáid vannak pláne ne!!!

2018. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!