Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 nap késés után negatív...

10 nap késés után negatív tesztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Június 8-ra vártam volna, de azóta sem jött meg.. Csináltam 3 tesztet is, mindegyik negatív. Majdnem mindennap van 'megjön' érzésem, a derekam fáj,de valamikor egyik pillanatról a másikra elmúlik. A hasam feszül, de nem olyan erősen, mint amikor meg szokott jönni, hanem jóval enyhébben. A melleimben semmi változást nem érzek. Szerintetek baba van a dologban, vagy valami más állhat a háttérben?

25/N



2018. jún. 18. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baba, 10 nap késés után nem lehetne negatív a teszted.
2018. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 nap után jött meg. Sajnos.
2018. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Simán lehetsz terhes. Ha lehetetlen lenne, nekem se lenne 2 éves kislányom. 20 nap után lett egy iszonyú halvány pozitív tesztem. És mindenféle tesztet kipróbáltam. Ja és fogamzásgátló mellett csúszott be. De azért imádom :-)
2018. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát bízom benne :) gratulálok a kislányodhoz. :)

2.majd írj, ha van valami fejlemény!

Holnap megyek dokihoz, reméljük jó hírekkel szolgál :D

2018. jún. 19. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mit mondott! 🙂
2018. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!