Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad hasűri folyadék mit...

Szabad hasűri folyadék mit jelent?

Figyelt kérdés

Most jöttem orvostól, és az volt rá irva a papírra hogy szabad hasűri folyadék: sok

7 hetes terhes vagyok,de a többi vizsgálatokon nem mondtak ilyet mindig az volt hogy nincs hasűri folyadék. Szedem az utrogrestant mert hematómát találtak viszont arra azt mondta hogy szépen kezd eltűnni. Lehetséges hogy a gyógyszertől lett hasűri folyadék vagy mitől lehet,pontosabban mit jelent? (Nem kérdeztem meg ott mert az asszisztensel meg azt beszélték hogy nincs szóval nem értem)


2018. jún. 21. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövidebb idő lett volna beírni a google-ba, mint feltenni itt a kérdést...
2018. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be írtam de ott azt írják hogy vagy rákos vagyok vagy ciszta...de akkor azt mondták volna és adtak volna rá valamit biztosan. Ezért kérdezem itt hogy esetleg volt e ilyen valakinél vagy egyáltalán mitől lehet.
2018. jún. 21. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt beszélték, hogy nincs, akkor lehet csak rosszul írták be, elvileg van egy alap sablonszöveg, lehet rosszat törölt ki. Ha sok folyadék lenne, akkor lenne panaszod. Szerintem hívd fel az orvost aki vizsgált, ha meg nem magán hanem szakrendelés, akkor menj vissza egy-két hét múlva, hogy megnyugodj.
2018. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!