Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progi pótlást milyen ütemben...

Progi pótlást milyen ütemben csökkentettétek? Mennyi idő alatt hagytátok el teljesen?

Figyelt kérdés
800mg szedek

#Progeszteronp
2018. jún. 22. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mg-re nem emlékszem, de rengeteg kellett. Napi 1 chrinone kúp és 1 agolutin injekció.


Először az agolutint kellett csikkentenem azt a 11. Hét végén kezdtem csökkenteni 2 napig 3/4 3 napig 1/2 majd 2 napig 1/4 ampullat szurtam, utána 3 napig csak chrinone majd 3 napig úgy, hogy 1 nap kimaradt, utána volt 2 nap szünet és egy utolsó adag.

2018. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hüvelykúpot “szedtem”, Utrogestant. Napi 3-at. 1 hétig napi 2-t használtam, majd egy hétig napi egyet. Nekem a 14.héttől kellett használnom lepényleválás miatt, összesen 8 hétig kellett használnom.
2018. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én napi 600 mg-t használok és két hetet javasoltak a leépítésre. 4 naponta fogok elhagyni 1-1 szemet a 12. héttől.
2018. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!