Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utáni 6 hétet nem...

Szülés utáni 6 hétet nem vártuk ki. Lehet ez ujjabb terhesség vagy csak hormonális?

Figyelt kérdés

Spontán, varrat nélkül szültem. 10 napot voltunk a korházba, azután pár nappal szeretkeztünk aférjemmel. (tudom,hogy várni kellett volna még..de igy alakut)

Most viszont majdnem 3 hónapos a pici és azon gondolkodok, hogy vajon ujra terhes lettem-e? Lehetséges ez? Mert pár napja "furán" érzem magam..fáradt vagyok, ingerlékeny és sok a hangulat ingadozásom. Két napja pedig, véres volt a zsepi pisi után, de csak gyengén.



#terhesség #szülés utáni 6 hét
2018. jún. 22. 13:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb meg fog jonni, de egy teszt azert nem art.
2018. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
Csak gratulalni tudok a sok eszetekhez...
2018. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha szülés után 10 nappal voltál együtt a férjeddel, és akkor estél volna teherbe, akkor a 6 hetes kontrollon (ha voltál), már lehetett volna látni valamit.


Tesztelj, ha nem vagy biztos magadban, és/vagy menj el dokihoz.

2018. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is voltatok együtt védekezés nélkül? Szulestol számítva 10-15 nap körüli egyuttlettol már 3 hónap ezek szerint eltelt kB. Sztem inkább most kezd a szervezeted helyreallni. Szoptatod a babát? Sztem a terhesség már látható lett volna a 6 hetes kontrollon is.
2018. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam visszamenni konzrollra, családi okok miatt..

De akkor tesztelek..az a biztosabb..

2018. jún. 22. 14:00
 6/44 A kérdező kommentje:
Nem csak egyszeri alkalom volt, hanem rendszeres, az együttlétünk
2018. jún. 22. 14:01
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... 😯 10nap? Nehéz volt annyit kibirni? Más hetekig vérzik. Bocsi ezen most kiakadtam. Ám ne h azt hidd utolsó h csak akkor az egyszer szexeltek... Sztem azóta is szóval simán lehet terhesség. De miért nem veszel tesztet, ahelyett h itt kerdezgetnel?
2018. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Védekezni azért szoktatok?
2018. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha spontán szültél, miért voltatok tíz napig bent. Gondolom, oka volt.

A férjed egy idióta barom, veled együtt. A 6 hetet nem véletlenül kell szex nélkül tölteni. A szervezeted még helyre sem állt, ti meg tizenakárhány nap után újra...

Gratulálok!

2018. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Ha ennyire érdekel, b.ni este szoktam..és a kontroll napján temetésen voltam..ugyhogy ha nem tudod a részleteket, addig ne vergödj!!
2018. jún. 22. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!