Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kinek engeditek meg terhese...

Ti kinek engeditek meg terhesen, hogy a pocakotokat megfogja és az a személy érez mozgást?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Párom, szüleim, testvérem.
2018. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szívem szerint parom csak. Na jó néha a közvetlen rokonok is, de aki csak odajön és simogatja azt nem szeretem. Majd én szólok ha lehet. Random ne simogassa a paromon kívül senki.
2018. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Akik közelállnak hozzám.


1-1 távolabbi ismerős engedélykérés után


Amúgy másnak ritkán mozog..


Férjem, anyu, apu, öcsém érezte... De csak mert becsaptam.. Fogtam a hasam és a kezem alá csúsztatták az övékét, amit én tartottam.

Egyébként, ha megérezte, hogy más az abbahagyta mindig a mozgást..

2018. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Ui.:

Távolabbi= közvetlen munkatárs, akinek sosem volt kismama ismerőse (37 hét alatt 2szer kb)


A múkt idő azért mert most csak nyomkodja magát, nem olyan jellegű a mozgás, magát a babát lehet mozgás nélkül is érezni


terminus elôtt 1 nappal vagyok

2018. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A férjem és a gyerekeim. 😊
2018. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Párom, szüleink, a baba leendő keresztanyja, meg néhány közeli hozzátartozó.
2018. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha “engedélyt kérnének”, akkor nekik:

Családtagok, közeli barátok, kollégák, akikkel igazán jó a viszony.


Őszintén, szerencsére normális intelligens emberekkel vagyok körbevéve és alig fogdosták a hasam terhesen. Közeli rokonok, barátok volt hogy kíváncsiak voltak, megkérdezték és megengedtem.


Leginkább a 25 hét után érezték ők is.

2018. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!