Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erzett igy mas is a MASODIK...

Erzett igy mas is a MASODIK terhessegenel?

Figyelt kérdés
Masodik babankat varjuk. Mindket terhessegem panaszmentes volt. 1x sem volt hanyingerem, nem hanytam, semmi ilyen. Most a 16. heten jarok es abszolut nem erzem magam terhesnek.... A kislanyunkat ilyenkor mar ereztem, hogy mozgott. De most még ez sincs, sot, mar nem is kell allandoan pisilnem jarni. Mar komolyan aggaszt, hogy nem erzem magam terhesnek. Mas is volt igy?

2018. jún. 23. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsonel es masodiknal is csak 18hetesen kezdtem erezni valamit, mintha..mozogna.:)

Elsovel 21 hetesen lettem biztos benne.

Masodikkal a 20.hétre már igencsak rendesen éreztem.

Elso baba mellso fali lepénnyel, 2.baba szintén

2018. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőt 16 hetesen éreztem de a 2. babámnál mellső falon tapadt a méhlepény, gondolom ezért, de csak 18 hetesen kezdtem érezni mozogni.

Nekem az elején voltak tüneteim de lassan abbamaradt mind, a reggeli szédülés maradt meg legtovább de 16 hetes korra már nem, semmi bajom nem volt. 16 hetesen voltam UH-n, ahol kiderült, hogy kislányt várok így ezzel voltam elfoglalva, de én sem éreztem magam terhesnek. Friss UH miatt nem aggódtam, de valahogy az UH előtt se fordult meg a fejemben, hogy baj lenne. De én az első babámmal is úgy voltam, hogy abbamaradt minden tünet 10-14 hetes kor között, aztán kb 30 hetes korig panaszmentes voltam, írnám, hogy csak a hasam nőtt de ez nem feltétlen igaz, mert 27 hetes voltam, mire látszott rajtam, hogy nem puffasztó étel miatt nagyobb a hasam. :)

2018. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz első terhesség... De amikor épp nem mozog, és nem kell lehajolni, akkor most sem erzem, hogy terhes vagyok.. Csak azért írok, mert szerintem ez igen extrém

39+6 hetesen


Komolyan aggaszt engem is, hogy már szülni kellene, de még nem erzem nehéznek sem..stb

2018. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizikailag én sem éreztem meg egyiket sem, csak nőtt meg mozgott a hasam. Lelkileg pedig nehezebben hangolódtam én is a kicsikre, de szerintem ez csak annak tudható be, hogy a többi miatt nincs időm felcsücdülni a rózsaszín felhőre és álmodozni. 😊
2018. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk mindkét babát hamar éreztem (15 hetesen, mostanit 14 hetesen), de amúgy én sem érzem magam terhesnek és szerintem ennek nagyon kell örülni! Nő a hasam, hízom (második baba még útban van) és semmi más tünetem nincsen:).


1,5 éves anyukája és 25 hetes kismama

2018. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!