Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet jo arban kismamaruha...

Hol lehet jo arban kismamaruhat venni? webshop elsoroban

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
hm.com/hu
2018. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Bonprix-ban én nagyon jó leggingseket és nacikat vettem jó áron. Kiváló minőségűek a termékeik, gyerekruhát is vettem már.
2018. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Bonprix-ben én is vettem, de ellentétben az elôttem szólóval, nagyon nem voltam megelégedve a minôséggel. Mondjuk közepes. Arra figyelj, hogy elég nagyok a méretek.


Szoptatós pólókat meg hálóruhákat vettem.

2018. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Bonprix ❤️
2018. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én a h&m-re esküszök. Az összes kismamaruhám onnan van, 1leggingset és 1 felsőt leszámítva, az lidl-ös. Nadrágot nem mertem rendelni, azt csak személyesen az üzletben, próbálva vettem, de felsőket többet is rendeltem. Érdemes az akciósokat is megnézni, ill. kivárni míg lesz ingyen szállítós hétvége (sűrűn van).
2018. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

H&M


Bonprix-szel mindig felsülök..

Nekem nem vált be..


Én elmentem egyszer H&M-be próbálni .. Megnéztem melyikből mekkora kell ( ugyanakkora, amit amúgy is hordok)


Ma töltöttem a 40 hetet, még mindig azt a nadrágot hordom, amit 15 hetesen vettem.. A hsaresznél jobban kifeszü, de az anygakialakítás miatt továbbra is kényelmes.

Ezen a héten lett kevésbé kényelmes egeszen másutt.( vádlinál a vizesedés miatt felfeszült, pedig eddig ott is laza volt, máramennyire a repaszárúak azok szoktak lenni)


Nekem sok olyan szabású ruhám volt, igaz nem olvsón az Orsay-ből, amit 37 hetes koromig munkába tudtam hordani ( dresscode van)

Ezek az átlapolós harangruha szerűek.., vagy a pamutruhák, amik szépen engedtek hasban, mégsem lettek rövidek elöl..



Nagyobb gondban voltam/ vagyok a cipőkkel.

Ezekhez a ruhákhoz ugye magassarkú, vagy elegáns cipő dukál. A végen nem nagyon tudtam hordani ( magassarkut evidens hogy nem ;) )

2018. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!