Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorong vki terhesen?

Szorong vki terhesen?

Figyelt kérdés
Mik a tünetek?hány hetes stb?
2018. jún. 24. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem családi problémáim voltak (anyámmal). 25.héten már nagyon szorongtam, és onnan majdnem végig. Seduxent írt fel a nőgyógyászom. A lányomnak semmi baja nem lett (kopp-kopp) okos, ügyes, már iskolás.
2018. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pánikrohamok jöttek, alig kaptam levegőt, szedültem, izzadtam. Nőgyógyászom írta fel


1.voltam

2018. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És a seduxent hatott??

Végig szedted?nem volt nagyon sírós a babad?időre szultel?természetes úton?

2018. jún. 24. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
30. hét körül egyik pillanatról a másikra lettek rosszulléteim. Pont mint ahogy az első írta. Légzőgyakorlatok és a tudatos odafigyelés segített, nem volt súlyos a dolog, de én nehezen viseltem a terhességet. A mai napig ha meglátok egy kismamát nem irigység vagy vágyakozás fog el, hanem megkönnyebbülés hogy mi már túl vagyunk ezen.
2018. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodt, egészséges baba volt a lányom!

Sírt, ha éhes volt vagy ha jött a foga. Nekem hatott a seduxen, tartottam tőle, de felesleges volt. 1.

2018. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, nagy baba volt. Egyszer próbált megfordulni, harántban volt 2 napig, utána már vissza, faros volt végig. De ezek nem a seduxen miatt következtek be. Sőt, 38.héten született a lányom, jött egy front, jóslók és azonnal befektett a dokim, onnantól figyeltek, másnap császár.
2018. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!