Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha igy fogyok terhesen az nem...

Ha igy fogyok terhesen az nem gond ugye?

Figyelt kérdés
Alapvetoen van rajtam 15kg plusz, elkezdtem egeszsegesen etkezni es tobbet mozogni a baba miatt. Igy nem hizok, nem stagnal, hanem fogyok. Ez normalis, es nem problema ugye?
2018. jún. 17. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem :)
2018. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, orulj neki !
2018. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Orulnek ha fogynek!
2018. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt az orvossal kéne megbeszélned, nem a gyakori kérdésekkel! Orvosi tény, hogy van rajtad 15 kiló fölösleg vagy csak te gondolod úgy? Nem pont terhesen kell elkezdeni fogyókúrázni. Önmagában attól, hogy egészségesen étkezel, nem fogysz, az egészséges nem azt jelenti, hogy a napi kalóriaszükségleted alatti. Ha nem viszed be a szükséges tápanyagokat, az igenis baj. Nem terhesen kell a szervezetedet hiányüzemmódba helyezni.
2018. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez is...eddig nem zavarta a 15kg plusz, csak most, de most aztán bevet mindent. Jó reggelt! Nem terhesen kell észbekapni, hanem előtte kéne normális súlyt tartani.
2018. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elhagytam magam 2honapra. Abbahagytam a mozgast stb.

Nem most kezdek el kapalozni, de a mozgas miatt fogyok.

2018. jún. 18. 06:35
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Hogy lehet úgy elhagyni magad, hogy 2 hónap alatt 15 kiló jöjjön fel?


Egyébként mozgással kapcsolatban pont az a javaslat, hogy NE terhesen kezdj újba!

Amit korábban rendszeresen űztél (és nem extrém sport) azt lehet folytatni, mást nem.

2018. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Attol függ, hol tartasz a terhességben..

Terhesség alatt a tartós fogxás baj..

Kiürül a vitaminkészleted is..


Plusz a szervezet raktároz, lassul az anyagcsere.. Így terhesen csak drasztikus dolgokkal lehet tartósan fogyni, ami nem ajánlott..


Tehát plusz mozgást nem lehet, amihez eddig nem volt szokva a szetvezet, max nagy séták( ha eddig semmit tpnem csináltAl)

Kalőriát nem lehet csökkenteni a vegtelenségig..

Plusz terhesség alatt megnövekszik a kalóriaszükséglet, esa szénhidrátszükséglet is.

Diabeteszesek ek és egyéb okok miatti diétások ak is felülvizsgálják a mennyiségeket ilyenkor..



De jobb lenne, ha nem az én. Vag bármelyik gyakoris válasz lenne a mérvadó, hanem az orvosi/ védőnői szakvélemény...

2018. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem terhesen kiderült, hogy cukros vagyok, rajtam is volt kb. 10 kiló felesleg. Diétáznom kellett, hozzáteszem többet ettem, mint előtte, csak ugyebár mást. Szülés után 10 kilóval voltam könnyebb, mint teherbeeséskor és semmi gond nem volt. Szedtem terhesvitamint, változatosan ettem, naponta 5 alkalommal.
2018. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elég normális súllyal kezdtem a terhességet (61,5kg/168cm) mégis folytam a 10 hétig 2 kilót, pedig nem vagyok hányós. Nekem azt mondta a doktornő, hogy amig eszem rendesen addig ez még nem baj az elején, mert a babasúly gyarapodása csak később fog beindulni.
2018. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!