Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok, és a...

5 hetes kismama vagyok, és a jövő héten fogok menni először dokihoz. Ott már ugye csinál ultrahangos vizsgálatot? Már az első alkalommal is bejöhet velem a párom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igen valószínűleg fog Uh-t is csinálni. Szerintem orvos függő, de nálunk beengedte a páromat is a doki. Ha magán doki akkor gondolom igen.
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni a miénk "sima" SZTK-s orvos volt :)
2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Szerinted a magánorvos jobb? Olvastam már előnyét és hátrányát is. Nem tudom, hogy most akkor kihez is menjek.
2013. márc. 20. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan csinal uh-t. De ez huvelyi ultrahang lesz, gondold vegig, hogy a parod szeretne-e azt nezni, hogy a doki elott punciban setalsz, majd bedugja az uh-fejet... Mi ezt nem eroltettuk. 12. hettol mar hasi van, az idealisabb az apa szamara szerintem. De hallottam mar olyat, hogy valakinel bent volt es nekik ugy volt jo. Ha nincs meg sajat orvosod, es meg nem dontottel, higy akarsz-e, akkor menj el sztk-ba. Ha szimpi lesz, jo, ha meg valami nem tetszik, majd valtasz. Gratulalok a babohoz!
2013. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fogadott dokim. Hallottunk mi is hideget-meleget, végül úgy dönöttünk a pénzt inkább a kicsire költjük. Az SZTK-ban én mindíg egy orvoshoz megyek, bár párhetente az a pár perc szerintem mindegy, főleg ha nincs komolyabb gond a terhességgel, márpedig fő a pozitív hozzáállás :D 30 hkm
2013. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első voltam
2013. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És amúgy ha csak 12. hétben megy valaki először orvoshoz az nagy baj?
2013. márc. 20. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Első: Szerintem érdemes elmenni azért egyszer hamarabb is, hogy megnézzék a pici jó helyen tapadt e meg, hasonlók. Boldog babavárást neked! :)
2013. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben van! :) Köszönöm szépen, aranyos vagy!!! :)
2013. márc. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!