Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen? Anyámnak csak...

Létezik ilyen? Anyámnak csak akkor kell köhögnie, amikor otthon vagyok. Ez lehetséges, hogy valami pszichikai probléma?

Figyelt kérdés
Főleg akkor támadnak köhögő rohamai, amikor hozzá beszélek. Nem szokott meghallgatni egyébként, beszélgetni sem nagyon szoktunk. Szeretné már, ha elmennék otthonról. Lehetséges, hogy ez valami mentális dolog nála? Erre mondják azt, hogy "torkig vagyok" mert tényleg csak akkor kell köhögnie, krákognia, hörögnie, amikor egy légtérbe kerülünk,vagy hazaérkezek a munkából :D

2017. jan. 7. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges lelki alapon. Én is éreztem ilyet, mikor már semmi nem volt jó anyámnak, amit csinálok. Ha ott vagyok, miért vagyok ott, talán nincsenek barátaim? Ha nem vagyok ott, akkor mi van, nem érdekel anyád, csak a barátaid?

Ha teheted, menj el otthonról.

2017. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!