Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem növekszik a pocakom. Baj van?

Nem növekszik a pocakom. Baj van?

Figyelt kérdés
A védőnőnek nem tetszik, hogy már 4 hete ugyanakkora a haskörfogatom. 36 hetes vagyok. Pénteken voltunk orvosnál, a babám tényleg nem nagy, de az értékei megfelelnek a korának az uh szerint. 3 hét alatt fél kg-val nőtt a súlya a becslés szerint. A méhem teteje is feljebb jött a gyomorgödörbe.
2018. jún. 26. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amióta van ultrahang, teljesen fölösleges pocakkörfogatot mérni. A védőnődet ezek szerint elkerülte a XXI. század... ne foglalkozz vele.
2018. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi értelme feleslegesen riogatni a kismamákat. Mindenkinek más ütemben nő a hasa és nem jelent semmit, az UH a fontos. Ráadásul ha a baba máshogy fekszik, vagy az előző mérés előtt puffasztót ettél most meg nem, bőven elég indok.
2018. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj,mert a baba fekvésétől és a genetikátol függ,meg a magaságotol és csipdő széleségétől
2018. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!