Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés volt először...

Milyen érzés volt először megpillantatni az uh-n a babádat?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyünk az első uh-ra, addigra 7 hetes leszek. Állandóan azon agyalok, milyen lesz... Annyira meghatónak képzelem a pillanatot. Mivel jelenleg nem érzek semmit, gyakorlatilag csak a teszten virító 2 csík mondja, hogy terhes vagyok, valahogy úgy érzem, csak akkor fogom tudni igazán felfogni a dolog súlyát, amikor látni fogom azt a kis apróságot, aki a pocakomban növekszik.
2018. jún. 26. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az elsőre 6 évet vártunk, fel sem fogtam igazán, hogy tényleg megtörténik. Nem sírtam, de vigyorogtam, mint a tejbetök. Ráadásul 8 hetesen voltunk, már egészen baba formája volt. Holnap megyünk a másodikkal az első uh-ra, most sokkal sírósabb vagyok, lehet nála bekönnyezek majd. 😊
2018. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy tisztában voltam a korai terhesség apró titkaival, így nekem amikor először megpillantottam a babocát, hatalmas megkönnyebbülés volt, hogy legalább jó helyen tapadt meg


Csak erre tudtam gondolni, meg imádkoztam hogy köv. alkalommal verjen a szive is, aztán amúgy be is paráztattak, ugyanis 7 hetesen 5 hetesnek felelt meg, nem találták, nem vert a szive még... késöbb minden rendben lett, de nem értem a felhajtást az első uh körül, én inkább aggódtam, féltettem a picit, nem olyan megható pillanat szerintem, pláne ha nem is hét hetes leszel, ha fiatalabb a terhesség..


A 12. Heti uh már sokkal jobb, ott baba formájú már, látod ahogy mozog.. az az igazi boldogság


Kivánom hogy minden rendben legyen az első uh-n is, és érezz felhőtlen boldogságot, és ha ijesztgetnek mint engem, ne dőlj be nekik!

2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok 7 hetes tegnap voltunk ultrahangon, igazából egy pulzáló pacán kívül semmit sem láttam, nem is volt igazán megható, de annak nagyon örültem, hogy ver a kicsi szíve. Jó érzéssel töltött el, de nem volt az a sírós hatalmas nagy örömködés. A 12.hetit jobban várom :)
2018. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!