Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket vettetek mar meg a...

Miket vettetek mar meg a babatoknak 13-14 hetes terhesen? Vasaroltatok egyaltalan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

én ma vagyok 16 hetes de még nem mertem venni semmit, pedig olyan jó kis rucikat láttam már:)

de a babona...:)megvárom a 20.heti uh-t hogy biztos rendben legyen minden.De ez én vagyok lehet más már bártabb, én vagyok csak ilyen aggódós:)

2010. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Én akkor még nem vettem semmit, kb 24 hetesen vettem az első cuccokat. annyira nem vagyok babonás, de valahogy mégsem mertem vásárolni. Most a második babával is megvárom amíg kiderül fiú-e vagy lány.
2010. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Alap cuccok megvannak mert ő már kistesó! :) Konkrétan NEKI még nem vettünk semmit mert még nem mutatta meg hogy fiú vagy lány.A "nagytesó" 22 hónapos és fiú és igyekeztünk szinte mindenből az uniszex szineket választani pont emiatt.De ha kiderül máris veszek valamit ,bármit (apróságot) csak neki! :):) 18 hetes kismami
2010. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Még bőven ráérsz vásárolgatni,nagyon sok időd van még.Én most vagyok 5 hónapos és szerencsére elég sok holmit kaptam már,de az anyósom nem engedi hogy hazavigyem mert babonás.Náluk gyüjtögeti.

21+1hkm

2010. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Semmit. Nem a babona miatt, csak egyszeruen azert, mert nem vagyok vasarolgatos tipus, nekem eleg volt a tudat, hogy babat varok, nem hianyoztak a babacuccok korulottem fel evvel korabban, mint ahogy szukseges. (Amugy is kicsi volt a lakas.)

Az elso fiamat varva 30 hetesen kaptam babaruhakat a szuleimtol, 33 hetesen vettuk meg a babakelengyet egyszerre (kisagy, babakocsi, pelenkazo, piperek, mindent), 35 hetesen mostam ki a babaruhakat (a sogornomtol is kaptam hasznaltakat) es amit kevesnek ereztem, abbol vettem meg.


A masodik babanknak 25 hetesen vettem meg az elso rugit, de akkor is csak amiatt, mert lelkiismeretfurdalasom volt miatta. (Ugyanis annyira a nagyobbik gyerekre kellett akkor meg figyelni, hogy gyakran elfelejtkeztem a pocakbabarol es arrol, hogy terhes vagyok. Akkor epp a terheleses vercukorvizsgalat kozben unalomuzesbol nezelodtem egy aruhazban es a nagyobbiknak vettem nehany rucit, amikor a babareszlegre jutottam, akkor meg szarul ereztem magam, hogy a nagyobbikra gondolok es a kicsire nem. Ezert hazavittem egy rugit is. De a tobbi dolgot szinten csak az utolso hetekben vettem meg.)

2010. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi 18 hetesen vettük meg az első jelképes bodyját mikor kiderült hogy kiscsajszi. 2 hét múlva vettük meg egy ruha szettet. újabb két hét múlva kaptunk két zsák ruhát, alkalmi vétellel utazóágyat, kádat. azóta ha jót látok ruhát újat vagy tuiban akkor megveszem.ja, és kb. 16 hetesen vettünk szintén alkalmi áron egy bölcsőt!

nehéz ellenállni a kisértésnek, de még ráérsz. én kicsit babonás is voltam. de pl. tegmnap vettem egy 20-as kis bakancsot, ami egy éves korában lesz jó. akciós volt, mindössze 655Ft egy megszűnő áruhűzban.


26 hkm

2010. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!