Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van a nyakamon egy anyajegy...

Iarca Evi kérdése:

Van a nyakamon egy anyajegy ami kifele megnagyobbodott. Nektek volt e ilyen a terhesseg alatt, hogy megnott az anyajegy? Borgyogyaszhoz hetfon megyek.

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét terhességemnél volt ilyen, szülés után visszahúzódott.
2018. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, most jobban megfigyeltem kinti fenynel, es olyan mintha egy ciszta vagy egy holyag nott volna bele amiben folyadek van, es vilagosabb szinu mint maga az anyajegy.
2018. jún. 27. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy szemölcs szerű bőrkinövés nőtt meg és a színe is besötétedett, olyan volt, mint egy anyajegy. Bőrgyógyásszal megnézettem, azt mondta veszélytelen, és ne akarjam terhesség alatt leszedetni. Szülés után visszahúzódott, és kb fél éves volt a fiam, mikor sebésszel levetettem, nagyon zavart. Egy bőrgyógyásszal mindenképp nézesd meg.
2018. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van hasonló anyajegyem, de időpontom csak 2 hét múlba, az is magán, mert máshol 2 hónap a várakozási idő :(

Megtennéd,.hogy megírod, hogy mit mondott a bőrgyógyász?

Köszönöm szépen!

2018. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam doktornal megnezte es azt mondta hogy begyulladt egy benott szorszaltol, de nem adott ra semmit elmulik magatol, de szerencsere sima anyajegy nem utal semmi koros elvaltozasra ugyhogy megnyugodtam.
2018. júl. 3. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad! Nekem is sikerült ma eljutni, és nekem se mondott rá semmit, csak hogy rendben van. Viszont talált másik kettőt, amit le kell szedetni. Szóval érdemes volt elmenni..
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!