Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék ikreket váró kismamá...

Ltimea kérdése:

Szeretnék ikreket váró kismamákkal beszélgetni. Ha te is ikreket vársz, csatlakoznál?

Figyelt kérdés
6-7 hetes ikres kismama vagyok. Ez a harmadik terhességem, és nem tudom mire számithatok a terhesség során.
2010. jún. 17. 13:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam a dokinál. Minden rendben van mindkét picivel, látta a szivhangokat, megmérte őket 17 mm átlagban. Az egyik 18 mm a másik 16 mm. jul 15-e körül kell mennem ujra.

2010. jún. 29. 08:49
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek?
2010. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mint irtam 15-e körül vagyis csütörtöktől kell jelentkeznem az orvosnál. Amugy jól érzem magam, mától szabadságon vagyok, de a nagyok már rendesen kifárasztottak.

Nincs hányingerem és nem is hánytam ez az idő alatt. Megpróbálok pihenni amennyit csak tudok.

És veletek mi ujság?

2010. júl. 12. 12:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Annyi kisikres volt itt, gondoltam megkérdezem mi van velük, de lehet mindenki nyaral. :-)

Nem tudom hányadikként válaszoltam, 32-edik héten járunk már a fiúkkal, és eddig velünk minden ok. Illetve velük minden rendben, jövő szerdán megyünk uh-ra, én elkezdtem tovább nyílni, jövő pénteken kiderül hogy azóta mi történt. Próbálok a 20 hósom mellett minél többet pihenni, remélme ez elég volt az elmúlt 3 hétben, hogy ne nagyon nyíljak tovább. Még jó 4 hét és már nem koraszülöttek, ezt nagyon ki kéne húzni, de inkább tovább ugye.

Kíváncsi vagyok mi van mindenkivel! :-)

2010. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltál.

Ma voltam orvosnál 2,60 cm-sek átlagban a doki azt mondta ok, de nem tudom hihetek-e neki. 30-án kell mennem a 12 hetesre, remélem akkor is monden rendben lesz.

Más ikreseknél mekkorák voltak 10 hetesen?

Tartsatok ki ebben a nagy melegben és irjatok mi ujság veletek.

2010. júl. 15. 16:07
 16/18 anonim ***** válasza:
A 31 hetes vagyok, nekem 8 hetesen 16 és 18 mm voltak, 9 hetesen meg 19 és 21 mm. Szerintem nagyon jók a méreteik. 12 hetesen 60 és 63 mm voltak.
2010. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megnyugtattál.
2010. júl. 16. 20:37
 18/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hogy vagy kérdező? Hogy vagytok? Eszembe jutott ez a kérdés, gondoltam megkérdezem mi újság. Én vagyok az akkori 28 hetes kismama, ma már 5 hósak a fiúk, 36 hétre születtek 2 és 2,5 kg-mal, most 6 és 7 kg-osak és nagy huncutok már. Ha van kedvetek írjatok, most mi újság veletek.
2011. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!