Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármasikres anyuka, vagy...

Hármasikres anyuka, vagy kismama van itt eseleg?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalatokat szeretnék, most vagyok 12hetes. Arra lennék kiváncsi hányadik hétre születtek a kicsik, előtte mikor kellett befeküdni a korházba, és a kicsikkel meddig kellett bent lenni. Meg persze, hogy egészségesek lettek e.Ha van itt olyan anyuka, vagy kismama írjon rám légyszi. Nem kamu, kérdés bizonyítékot is tudok mutatni(terhes könyvecske) ezért légyszi ne kamus válaszadók írjanak. Fontos lenne valakivel beszélnem, mert senkit sem ismerek aki hármasikreket vérr, vagy hármasikres anyuka. Kétségbe vagyok esve, azt mondta a doki már a 20. héten bekell feküdnöm megfigyelésre egészen a császárig...méghozzá nem a közeli korházba, hanem jo messzebbre (Több mint egy óra az út autóval), mert ott komolyabb a felszerelés. Felvidéki vagyok..

2018. jún. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia itt vagyok. 28+1-re születtek, 4 évesek lesznek, egészségesek.

Kb hetente kamuzik itt valaki hármasikreket, full érthetetlen... írj üzit nyugodtan ha tudok segítek. Van zárt fb csoportunk is.

2018. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem divat már a befektetés, bár ha messze vagy jól felszerelt kórháztól (legmagasabb szintű koraszülött intenzív) akkor a saját biztonságotok érdekében indokolt lehet. Én 26 hetesen feküdtem be mert nyílt a méhszájam, ha nem lett volna gond 30 hetesen fektet be a dokim, budapesti agglomerációban lakunk, Honvédban szültem, 20 perc autóval.
2018. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!