Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facebookon milyen képpel...

Facebookon milyen képpel jelentettétek be, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés

Hol lehet olyan képek közül választani amik azt jelzik, hamarosan bővül a család? Pl:biztosító tű család, kiscipők stb.

Pinterestet végig néztem, de egyik sem volt az igazi. Van már egy lányunk, most megint kislányunk fog születni és ehhez keresnék valami jó kis képet.


2018. jún. 28. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én lefényképeztem a meglévő 2 gyerek 1-1 pólóját, mellette egy kis bodyval.
2018. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmilyennel.
2018. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Kitettem egyszer amikor megszületett, akkor volt igazán meglepetés.
2018. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
27.hétben vagyok. Még semmivel. Majd ha csináltatunk pár hét múlva fényképeket abból rakok ki.
2018. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Feltettem róla egy képet pár nappal a születése után. Az ismerőseim legnagyobb része azt sem tudta, hogy terhes vagyok 😅


Mindkét babánál ez volt...

2018. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyennel. Majd ha megszületik. Az első terhességemnél a 21. hétben vetéltem el. Még jó, hogy akkor is így gondoltam.
2018. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Mindig csak akkor, amikor megszülettek és már hazaértünk a kórházból. Akkor már biztos volt, hogy nem születtek súlyos fejlődési rendellenességgel (egyiküknél azt mondták, hogy születése után meg fog halni, még jó, hogy nem hittem el, másik orvos egészségesnek látta és neki lett igaza, minden rendben a kislányommal a mai napig). Barátnőm kisfia egészséges terhesség után élettel összeegyeztethetetlen rendellenességgel jött a világra, 2 naposan derült ki, de addigra már mindenkinek megírta SMS-ben, hogy egészségesen megszületett a pici, aztán... ;(


Ismerős jelentette be úgy, hogy mindig egy párral több cipőt fényképezett le az előszobában. Mindig kérdezték tőle kommentben, hogy mikorra várják a babát, de kiderült, hogy mikor kitette a képeket, addigra már megszülettek. Ő nem a gyerekeit, hanem a cipők fotóját posztolta ki.

2018. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez hasonló képre cseréltem a borítót, bár addigra a nem sok ismerősöm 90%-a tudta, hogy babát várok.

[link]

2018. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
A férjem hajnalban amikor elment dolgozni hagyott egy üzenetet egy szàl viràg mellett "Nagyon szeretlek életem, és már a picinket is imàdom"
2018. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Semmilyennel én ezektől kivagyok. :D Senki nem tudta hogy terhes vagyok szinte és amikor a baba megszületett sem raktam ki semmit csak megjelöltek képeken.


Vegyél a nagylánynak "Big Sister" pólót az menő mostanság.

2018. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!