Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy jelentettétek be a...

Diuuus [Klau] kérdése:

Ti hogy jelentettétek be a babó érkezését?

Figyelt kérdés

Első baba és elég fiatal vagyok (19) és nem tudom, hogy a szüleimnek, hogy mondjuk el a párommal a babót. Mert mind a ketten szeretnénk az biztos, de a szüleim elleneznék, mert fiatal vagyok még hozzá. (Pedig anyum 16 volt a tesómnál) És esetleg lenne ötletetek, hogy hogyan mondhatnánk el finoman, de viccesen? :)

Köszi a válaszokat. :) 19/L



2017. dec. 27. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi simán átmentünk a szüleimhez mint bármikor máskor és elmondtuk nekik.semmi extra nem volt benne.nem volt kis ajándék,vicces bejelentés,kis versecske,semmi.
2017. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Oké, tessék, ez a válaszom kioktatás nélkül:

Egyszerűen állj eléjük és mondd el felnőtt nőként, hogy gyereketek lesz. Felnőtt nőként, mindenféle babózás meg vicceskedés nélkül. Biztos örülni fognak neki, valamelyest.

2017. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk nagyon várt baba volt, így a nagyszülők is nagyon várták. Mi nem akartuk elpoénkodni.

Mi 1-1 párnát csináltattunk azzal a felírattal: “az unokák isten ajándékai jutalmul hogy szülő voltál”

Nagyon nagy volt a öröm és a sírás. 😊

2017. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Mivel messze elunk a szuloktol telefonon mondtam el.

Nagymamamnak ugy hogy”terhes vagyok!” aki rogton kerdezte, hogy ugye megyek-e abortuszra( nem, nem mentem abortuszra, mert akartuk a babat)

ebbol tanultam es ezutan ugy mondtuk el hogy”kisbabank fog szuletni”

En a helyedben nem vicceskednek, meg jopofa dolgokat talalnek ki, azt abban az esetben szoktak, ha a nagyszulok mar nagyon vartak a terhesseget, es mint irtad a szuleid ellenzik.

Egyszeruen elejuk allnek a parommal, es bejelentenem ugy hogy”kepzeljetek el kisbabank fog szuletni!”

23/N

2017. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó taktika túlbonyolítani mindenféle cuki vagy vicces körítéssel, ha várhatóan fagyos lesz a légkör. Menjetek át és egy alkalmas perceben, pl. ha jóllaktak és hallják, mondjátok el, hogy "gyerekünk lesz". De az is lehet, hogy maguktól kitalálják már az ajtóban, ha rátok néznek...
2017. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Off: 27évesen szültem és babó meg bébó volt, amíg nem tudtuk a nemét, úgyhogy erről ennyit 😂
2017. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is felesleges vicceskedve elmondani, de talán adhattok egy szépen becsomagolt baba cipőt, vagy bodyt, ilyesmit.

Ja, 28 vagyok és babónak hívom.. 😊

2017. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

"Megint terhes vagyok de ne mondjatok még senkinek"

Elotte 2x vtam terhes , baba nem lett!

Szval csak igy!elsonel szinten igy vittuk az uh képet!:)

2017. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Jaj, miért ne hívhatná babónak? Mindenkit más irritál amúgy,nem kellene mindenbe belekötni. A ti helyzetetekben amúgy nem vicceskednék otthon, nem is örülnek az egésznek, jelentsétek be és kész.
2017. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok! :)

Nekünk lombikbabánk lesz, az egész család végigkövette a procedúrát, nagyon nem volt meglepetés. Párom volt az első aki megtudta, hogy sikerült. Reggel hajnalban ébresztett a beültetés utáni javasolt tesztelési napon, tesztel a kezében, hogy csináljuk meg :) Nagyszülőknek pedig egy közös kajáláson mondtuk el, hogy bővül a csapat.

Minden jót Nektek!

27N

2017. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!