Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hetet töltöm holnap. Alig...

34. hetet töltöm holnap. Alig kapok levegőt és mindig szomjas vagyok, ezt betudom a gyógyszer mellékhatásaként amit visszatartásra kell szednem. Ha megszületne a baba már erős lenne a tüdeje az élethez?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy megindul, de sokat fájok is és már nagyon rosszul vagyok..nemtudok semmit csinálni, és feleslegesnek kövérnek érzem magam.
2008. nov. 1. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha most születne a pici, egy pár órára még biztos gépre tennék a biztonság kedvéért, de valószínű, hogy tudna már önállóan lélegezni. Egy ismerősömnek is a 34-ik hétre született a babója, de ők is csak egy hetet voltak kórházban, nem volt szükséges géppel lélegeztetni. Ha jól tudom ilyenkor kap a baba tüdőérlelőt is. Ne aggódj, de azért a legjobb lenne, ha még két-három hetet kibírna a babszi odabent. Sok szerencsét! 36 hetes kismam.
2008. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha visszatartó gyógyszert szedsz akkor valószínűleg kapsz tüdőérlelőt is. Ezért szinte biztos, hogy elég érett a baba tüdeje. De még ráér megszületni.

NE érezd magad se feleslegesnek, se kövérnek. A kismamák szépek, kívánatosak, és ez is csak egy ideiglenes állapot, nem leszel örök életedre kismama. Inkább élvezd a szép pillanatokat.

üdv. Csilla

2008. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A múltkor bent voltam a kórházban infúzióra, abba kaptam tüdőérlelőt, most meg gyógyszerezek..

Nagyon örülök a babának, mert 2,5 év után jött a drága,és élvezem is hogy bent van és mocorog, csak már lehet annyira félek, hogy minden bajomat duplán érzem.

Csak kihúzom pár hétig.

Nektek is jó babaéveket!

2008. nov. 1. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kaptam a második terhességemnél tüdőérlelőt és visszatartó infúziót, meg gyógyszereket a 31. héttől kezdve, de szerencsére a 40. héten született. Én is meg voltam ijedve. De ne idegeskedj mert az csak árt a babucinak.

Sok sikert a babucihoz.

Csilla

2008. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. nov. 1. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm babája 34.hétre született, 3 napot volt inkubátorban, és már 2 éves és teljesen egészséges, semmi baja!!
2008. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!