Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális már ilyenkor, hogy...

Normális már ilyenkor, hogy ennyire elfaradok?

Figyelt kérdés

Alig bírok házimunkát csinálni, rövid időn belül úgy megfajdul a derekam, lihegek, ha pl. Porszívozok, vagy bármi mást csinálok. A hajolgatas már nehezen megy. Kismamák, ti az utolsó hetekben hogyan oldottátok meg a házimunkát?


37+4 hkm


2018. jún. 30. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Már ha csak felmegyek az emeletre meg kell állnom kicsit pihenni.

Hogy csinálom a házimunkát? Lassabban. Nem dolgozom már, így van időm lassabban is megcsinálni.

2018. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális. Hát ne most akarj ablakot pucolni meg függönyt cserélni. Én a végén ülve vasaltam. 😂kitartást. :)
2018. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En mar a 28. héten majdnem megfulladtam....
2018. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már 3 kilós körülbelül a babád, normális, hogy elfáradsz, valószínüleg nyomja a rekeszizmodat is, így a légzés is nehezebb. Első babánál a 32.hétig napi 6 órában fizikai munkát végeztem, embereket emelgettem. Gyógytornász vagyok, neurológián dolgozom. 41.héten, a szülés napján is voltam magánbetegnél, semmi bajom nem volt a 25 kiló plussz ellenére. Most ismét terhes vagyok, nem lesz 2 év a két gyerkőc között és már előre félek, hogy hogyan fogom bírni a végét, mert a kicsivel való játszóterezés, játék közel sem olyan megterhelő fizikailag, mint a munka volt, a sporttól meg el vagyok tiltva sajnos. Kitartást kívánok, mindjárt vége lesz!!!
2018. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!