Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy attól van...

Létezik, hogy attól van barnás folyás, esetleg pici vérzés ha elfáradok? Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
Mindig akkor lesz másnap, mikor előző nap sírni tudnék a fáradságtól , hasfeszüléstől, hátfájástól. még csak 14+4 hetes vagyok. A doki nem talált semmit, azt mondja előfordul. Ezek után ha 2 napot pihenek minden ok lesz, csak így nem tudom élni az életem. A munkát nem akarom abbahagyni.
2018. ápr. 18. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval inkább túlhajszolod magad, veszélyeztetve a magzatodat de nem akarod abbahagyni ezt az életvitelt?

Én ott kezdeném hogy másik orvost is felkeresnék, vérzés terhesen nincs olyan hogy előfordul, utána meg lehet a másik orvos táppénzre fog ítélni és lehet ágynyugalomra is ha veszélyezteti a babádat a stressz és a munka.

Ha nem tudod így élni az életed mi lesz ha megszületik ? Akkor is 4 fal közé leszel zárva sokáig és elég nyugis életed lesz, főleg az elején?

2018. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog. Ezt meddig tervezed csinálni, míg leválik a mehlepény például? A vérző kismamát veszélyeztetettként könnyed életmódra, pihenésre szokták bíztatni, mert terhesen semmilyen verzés nem normális! Hihetetlen. Elhiszem hogy akarsz dolgozni de a baba élete árán is? Miért?
2018. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehet szerintem, hogy a megerőltetéstől megpattan egy egy hajszálér a hüvelyedben.(nekem volt ilyen)Viszont igaza van az előttem szólóknak.Ha nem vigyázol magatokra és nem tudsz terhesen lassítani akkor akár el is vetélhetsz.Az életed terhesen és aztán a kisbabával is egészen más lesz mint a mostani.
2018. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igy is lassitottam a munkamon 4-5 orakat dolgozom csak. Nekem ez olyan furcsa, erdekes hogy mas kicsattan az energiatol en meg nem birok semmit :(. Koszonom a valaszokat
2018. ápr. 18. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki végig hányja a 9 hónapot, vagy fekvésre van kötelezve. Ebben nincs semmi furcsa, minden terhesség más. Van hogy egy erőtől kicsattanó fittnes lady lesz veszélyeztetett. A terhesség nem válogat.
2018. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. ápr. 19. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!