Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhány napja tompa, alhasi...

Néhány napja tompa, alhasi kellemetlen fájdalmam van.12 hetes ikerterhes vagyok. Volt valakinek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, az uh alapján minden rendben van a picikkel, írt fel utrót plusszba. Magnerotot szedek 3×2, prog.exelris este+ 2×2 utrogestan tegnap óta. Idegesít ez a nyomásérzés, ha felállok beszúr és nyilall, ha hirtelen leülöl meg olyan érzés mintha lehhe valami a hüvelyemben. A méhszájam teljesen zárt, nincs vérzés. Az első baba császáros volt. Szalagok lehetnek? Vagy hirtelen nő a méhem? A dokim csak fokozott pihenést és az utro-t adta, és azonnal telefonáljak, ha baj lenne. Székletem átlag 3 naponta van, kissé székredéses vagyok,de ma már produkáltam. (Bocsi) Nyugtassatok meg, azthittem mára vége lesz.
2018. júl. 3. 15:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Az állapot azóta is fennáll, nem javult a helyzet. Továbbra is magnerot éa pihenés. A progesteront csökkentenem kellett, már csak reggel 1 és este 2 utrot használok. Holnap töltöm a 13.hetet.
2018. júl. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!