Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetesen a 4D hasi ultrahan...

7+3 hetesen a 4D hasi ultrahangon látszanak már az életjelenségek?

Figyelt kérdés
Eddig 2* nézték hüvelyi uh-n ott minden rendben volt, van szívműködés. Napi 3*2 Utrogestant használok barnázás ellen. El is múlt, de ma reggel egy 2-3 csepp erejéig vissza tért.. Bejelentkeztem egy magán 4D-re csak, hogy lássam minden rendben, mégha nem is jól kivehető :)) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2018. júl. 4. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima 2D-s hasi uh-n is látszik minden.
2018. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen? Neked is volt ilyen korán esetleg? :)
2018. júl. 4. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem csinálnak hüvelyit,csak hasit. Az első gyermekünkkel menzesz szerint 7+6 hetesen voltam,dd kisebb volt uh szerint.Mindent jól láttak. Most várom a másodikat,vele kicsit korán mentem,még csak 5 hetes voltam,de szépen látszott a petezsák. 1-es voltam.
2018. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! :) Akkor remélem holnap láthatom a kicsit :) Köszi!
2018. júl. 4. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom, az orvosi diagnosztika (genetikai ultrahang)végig 2D-ben zajlik, a 3-4-5D csak a szórakoztató, eladható része a kismama ellátásnak. 7 hetesen olyan a baba, mint egy csikóhal, látványosságnak nem éppen mondanám. De azt, hogy rendben van-e meg fogják nézni 2D-vel, nem mással.
2018. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem is a látványosság miatt megyek, csak azért, hogy tudjam ver-e a szíve. Illetve, mert ide hamar kaptam időpontot.
2018. júl. 4. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, értem én, csak azért mondtam, mert nagyon sok kismama azt hiszi, hogy minél több a "dé", annál pontosabb a vizsgálat orvosi értelemben. Mi voltunk genetikai ultrahangon + babamozin, a genetikai vizsgálat - ugyan úgy, mint a klinikán a hivatalos genetikai UH-k - 2D-ben zajlott. Miután átnézték 2D-vel a babák minden porcikáját, szívét, agyát, csontokat, belső szerveket, stb. akkor jöhetett a "mozi", ahol megmutatják a szülőknek, hogy hogy néz ki a baba, milyen cuki. :) De ez már csak a szolgáltató/szórakoztató rész, orvosilag nincs jelentősége. Nem bántásból írtam, félre ne értsd, csak a tisztánlátás végett!


Jó babavárást, minden rendben lesz! :)

#5 voltam

2018. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, az igaz. Csak azon izgulok, hogy a lényeget lássák, hogy él :D Meg a barnázás aggaszt a legjobban.. Azért is szeretném, ha gyorsan megkukkantanák :)



Ui: nem sértődtem meg, nem vagyok olyan, csak izgulok érte :)

2018. júl. 4. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, amúgy az jutott még eszembe, hogy terhesség alatt BÁRMIKOR mehetsz ám klinikára, nem kell időpont magánrendelésre, csak hogy megnézzen valaki! Ahol működik szülészet, 0-24-ben van orvos, el fognak látni azonnal. Ezt a későbbiekre is mondom. Háromszor voltam terhes, ebből egy rosszul végződött, de én is sokszor voltam a klinikán mert megijedtem valami miatt. (Volt nekem is vérzés, görccsel is, meg anélkül, magaztmozgás hiánya, sok folyás, nem tudtam eldönteni, nem víz-e, korai gyakori haskeményedés...) Szóval ha panasz van, akkor kórház, nem kell magán UH-ra menni!
2018. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, pénteken így is volt. De most csak 2 csepp volt és nem is vagyok rosszul, rájátszani meg nem akarok, mert még bentfognak :D Ez most egy kis lelki megnyugvás lesz! :)
2018. júl. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!