Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem latok ra sok eselyt de hatha mar valaki volt hasonlo helyzetben.


Szoval az utolso menszesz majusban volt ( majus 20 az elso napja), es altalaban 34 - 38 naposak a ciklusok.

June 28.an vettek vert es a hCG szint <1 volt.

June 29 - 30 egesznap hanytam ha csak vizet ittam akkor is egybol jott ki, de azota semmi bajom minden elmult, de a menszeszem azota sem jott meg.

Szerintetek van ra esely vagy valami mas oka lehet? Orvoshoz nem akarok menni egyenlore mert nincs tul sok idom, mar igy is sok napot hianyoztam munkabol emiatt a par nap miatt.

Elore is koszonom a valaszokat.


2018. júl. 6. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszt?
2018. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha júni végén a béta hcg-d kisebb mint 1, akkor nem vagy terhes és biztosan nem azért hánytál.

Ha nem akarsz orvoshoz menni, és nem akarsz tesztelni, akkor tőlünk mit vársz?

2018. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!


Nyilvan vissza megyek az orvoshoz ha rovid idon belul sem jon meg, de addig is kivancsi vagyok, hogy masok mit gondolnak vagy, hogy tapasztalt-e mar valaki ilyet hogy a vervetel eredmenye negativ volt, de megis jott a baba.

Tesztelni fogok ma este ( itt delutan 2 van csak ).

2018. júl. 6. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Eü-s szakdolgozóként írom, hogy nincs olyan hogy a vérvétel nem mutatja ki a béta hcg-t. Szóval ha a labor szerint nincs mérhető koncentráció, akkor nem vagy várandós.

A béta hcg-t a beágyazódás megkezdésétől termeli a szervezeted.

2018. júl. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt erre voltam kivancsi, hogy az eredmenyek ellenere lehet-e ra esely.

Megegyszer koszonom!!

2018. júl. 7. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!