Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ki hogy...

Terhesség alatt ki hogy viseli a meleget? Én gyakran érzem magam a napokban gyengének, hogy kótyagos a fejem, közben hányingeremhányinger is van. Tippek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásért!

Ami még lemaradt, hogy 26hetes kismama vagyok.

2018. júl. 6. 20:06
 2/8 anonim ***** válasza:

24 hetes kismama vagyok, és egyre jobban utálom a nyarat... Klímás helyről klímás helyre küzdöm magam amikor csak tudom. Szerencsére itthon is van. Viszont van már egy 3 éves kisfiam is, ő nagyon szeret kint lenni, így muszáj még munka és ovi után kint lenni vele. A pocakom elég nagy már és eléggé fent van, elkezdte nyomni felfelé a belsőszerveimet, néha kapkodom a levegőt. Nem könnyű, de hát ez van, lesz még rosszabb. :)

Víz, és arcpermet mindig van nálam, az ad egy minimális felfrissülést.

Minden nappal közelebb vagyunk az őszhöz! :D

2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen is nehezen bírom, így kb elviselhetetlen. Pedig egyébként imádok terhesnek lenni, semmi tünetem, a végét is jól szoktam bírni... de melegben csak szenvedek.
2018. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok,egész jól bírom,de a melegtől vizesedek elég jól.

A levegő már luxus....Hozzá lehet szokni 😁 Alig várom a végét. 🤗

2018. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Eddig nem mondanam, hogy el kellett viselni a meleget. Alig volt nyár. :D
2018. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38hetes vagyok.ha meleg lesz ugy erzem magam mint aki bevan rugva,es tobbszor fakadtam sirva😄parom csodalom hogy nem kapott meg agyverzest mellettem😄
2018. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nehezen viselem a meleget sőt néha ájulásig fulladok.éjjelente meg az orrdugulás jelent gondot.allig várom a szeptember végét.
2018. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Nem rosszból, de kicsit jó érzés, hogy nem csak én érzem magam így és vannak sorstársaim.

Kitartást mindenkinek!!!

2018. júl. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!