Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt kisebb vérzése...

Kinek volt kisebb vérzése koraterhességben? (4-5. hét) Megmaradhat a baba? NAGYon félek!

Figyelt kérdés
Én most vettem észre a wc papíron egy kis vért, előtte nagyon ideges voltam, lehet,hogy attól kezdtem el vérezni? Vagy mostanában jönne meg a mensesem, ha nem lennék terhes. Szedem a utrogestant, napi 2-t. Most mi lesz? Elmegy a babám?
2010. jún. 17. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem az elejénszintén sokat idegeskedtem,azóta 25 hetes vagyok!Nem muszaly hogy nagy gondot jelentsen...mennyi a vér és milyen szinű?
2010. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes terhességem alatt volt. Négy gyermeket szültem, tehát megmaradhat a baba. De azonnal irány a doki.
2010. jún. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem véreztem egyszer sem.Igen, ettől még megmaradhat a baba, nem feltétlenül jelent rosszat.Ne gondolj egyből a legrosszabbra!Lehet, hogy csak emlékeztető vérzés, mert ilyenkor kellett volna megjönnie, lehet ártalmatlan dolog is.De tudd, hogy a vérzés nem normális dolog terhesség alatt, és jót nem jelent.Mindenképp menj orvoshoz!!Azonnal!Lehet, emelni kell az utrogestan adagon, vagy nem is hormonzavar okozza.Százszor inkább menj be feleslegesen, mint egyszer otthon maradj, és megtörténjen a tragédia.
2010. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5-11.hétig volt folyamatosan kisebb vérzésem,barnázgatásom,már azt hittem megőrülök,mindez napi 3*2 utrogestan mellett.

Azóta 29 hetes vagyok a pici fiunkkal,akit pont tegnap láttunk uh-n,és hál Istennek nagyon jól van,egy héttel fejlettebb is.:)

Szóval persze hogy megmaradhat,csak pihenj nagyon sokat.

Ja azt elfelejtettem hogy nekem már írták a kórházi papírt műtétre,mert a petezsák is szabálytalan volt,mégis rendben van a picike.:)

2010. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is véreztem a második babával,és őmellette szedtem ultragostan kúpot is.Akkor kiderült,hogy van egy hematómám és attól vérzek!Most a harmadikkal is véreztem az 5-7.héten,de akkor nem kaptam semmit mert szoptattam a középső fiamat!De szerencsére minden ok,és elvileg már bármikor megszülethet!(és szinte semmit nem pihentem)

De tényleg irány a doki!Szóval van remény arra,hogy megmarad a babád,de sajnos az ellenkezője is megtörténhet!

(volt egy terhességem ami minden előzetes tünet nélkül szakadt meg,csak a 11.hetes uh-on vették észre hogy nem él a magzat)

2010. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5.lányommal véreztem, a kórházban közölték hogy szabálytalan a petezsák, ráadásul méhen kívül van, azonnal műtét. Most itt alszik mellettem, 22 hónapos!
2010. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat! Nem is gondoltam, hogy ilyen sokan véreznek! Nekem nagyon kevés jött, de piros volt. Aztán berohantunk a kórházba, ahol közölték, hogy még olyan fiatal a terhesség, hogy bármi történhet, ez előfordul. (hát nem lettem nyugodtabb) Aztán mire hazaértünk, már csak egy icipici barna volt, ma meg már semmi, lekopogom. Lehet akkor az idegtől volt? Akkor közölte az apuka, hogy nem tart igényt ránk...
2010. jún. 18. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy az idegtől volt-e, egy a lényeg, hogy vigyázz magatokra!

Próbálj meg ne idegeskedni, és ha lehetőséged van, nagyon sokat pihenni/feküdni.

Van fogadott dokid?

Sajnálom ami a párod hozzáállását illeti, de ezen most tényleg ne idegeskedj!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2010. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is véreztem és közölték velem elhalt a magzat:( 8 hetes voltam,mentem kaparásra,ahol meg közölték látnak embriót,de nincs pulzálása,aztán 4 nap múlva jött pulzálás is:), kiderült még csak 5 hetes vagyok,azóta 20 hetes múltam és minden rendben velem és neked ugyanezt kívánom.Ne izgulj minden rendben lesz.
2010. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet az idegtől.Ha nem lesz jelentősebb mennyiségű sötétbarna vagy élénkpiros vérzés,akkor elvileg nincs gond.
2010. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!