Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok 1hete...

Nórika 2000 kérdése:

7hetes terhes vagyok 1hete kórházba kerültem vérzés miatt de még mindig nem múlt el voltatok már így?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván tudni kéne, hogy miért vérzel...amit a kórházban láthatnak is...hematóma, hüvelyi vérzés stb?
2018. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit kaptam duphastont szednem kellett és haza küldtek
2018. júl. 9. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ennek ellenére vérzel, akkor szerintem SOS jelentkezz be megint. nagyon nem jó jel. :(
2018. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ultrahangon megnézték a baba jól van ezért is engedtek haza kérdeztem hogy akkor mi okozza a vérzést és azt mondták hogy nem tudják 😞
2018. júl. 9. 11:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-től a 8. hétig véreztem.


Attól hogy kaptál progeszteront még nem kell elmúlnia a vérzésnek, ugyanis most felírják mindenkinek anélkül, hogy tudnák megfelelő-e a progeszteron szinted. Az esetek kb 80%-ában feleslegesen tömik vele a kismamákat.

Ez nem csodaszer, csak hormon. Ha a vérzés nem múlik akkor nem ettől vérzel.

Lehet hematóma is. Az ellen nagyjából semmit nem lehet tenni, vagy bajt csinál vagy nem.


Sajnos ilyen fiatal terhesség esetén tehetetlen az orvostudomány ugyanis, túl sok hiba csúszhat a fejlődésbe, ami megindítja a természetes kiválasztódást.


Azt megjósolni hogy nálatok, hogy alakul majd, sajnos nem lehet.


Én egy teljes hónapig véreztem az elején egy hematóma miatt. Mázlink volt, nem sodorta el a magzatot amikor ürült.


Használd most már a progeszteront, magnézium és c vitamint (utóbbinak érösszehúzó hatása van, csökkentheti a vérzést) én szedtem rutascorbint is. Ez nagyrészt szintén C vitamin, de alapvetően érfalerősítő.

Vérezgethetsz pl a hasi vérbőség miatt is.

Nagyon sok esetben nem tudják, mi a vérzés oka.

2018. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de azért a hematómát fel kellett volna ismerni, ha az okozza a vérzést. Való igaz, hogy csinálni nem nagyon tudnak mit. Egyelőre pihenj sokat és szedd a gyógyszert. Ha nem múlik 1-2 nap múlva én azért bejelentkeznék, hogy nézzék meg.
2018. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerdán kell mennem a magán dokimhoz remélem ő többet tud mondani és megnyugtat köszönöm a válaszokat
2018. júl. 9. 12:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hematómát 1 hét vérzés után vették észre, nem figyelmetlenség miatt. Most a méhed egy dinamikusan fejlődő és “mozgó” szerv, nem feltétlenül lehet látni, nekem ezt mondták. Nekem 4 orvos nézte meg 4 különböző nap, 4 különböző időben, végül amikor elmúlt a vérzés akkor látták. Nekem a 2.trimeszterben volt, össze se volt hasonlítható a hematóma mérete a babáéval akkor már. Viszont én csak pecsételtem és azt mondták, hogyha vérezni kezdek, ha friss vér jön menjek vissza azonnal, akár mindennap. Sajnos nem nagyon tudnak mit tenni, de biztos, ami biztos alapon menjek. Én magnéziumot, Utrogestant, Rutascorbint, C-vitamint kaptam, önszorgalomból, hogy a lelkem nyugodt legyen (bár nem hiszek benne) vettem Arnica Montana homeopatiás bogyót, amiből 3*5 bogyót vettem be egy nap. 2 hét alatt teljesen tünetmentes lettem, hematóma szervült, majd egyre kisebb lett. Ennek már 2 hónapja, azóta tünetmentes vagyok.


27 hetes kismama

2018. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat boldog babavárást😊
2018. júl. 9. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
5 héttöl véreztem elég rendesen a 7 ik hétig majd a 8 ik hétig barnáztam.Voltam 3×ügyeleten és nem tudták megmondani mi okozza.Majd végre eljutottam magánba az saját orvosomhoz.Akkor derült ki hogy Hematoma okozta az egészet ami szépen kiürült magátol és nem okozott bajt.Én szedtem a Progreszteront és 1000mg C vitamint
2018. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!