Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy nez ki, 5 hetes terhes...

Ugy nez ki, 5 hetes terhes vagyok. Semmi tunetem nincs azon kivul, hogy a hasamban ugy erzem mintha izomlaz lenne. Pedig nem tornaztam, nem emeltem es nem is eroltettem meg magam. Ilyen tunet letezik terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennek kivancsi. Vagy hogy akinek nincsenek tunetek a terhessege idejen mit lehet erezni hogy gyermeket var?
2008. nov. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
En 7 heteske vagyok,nekem sincs semmi terhessegre utalo jel.Rosszullet,hanyinger nincs.Talan faradekonyabb lettem es tobbet eszek,es nottek a cicieim,erzekenyek a mellbimboim.Kb 1hete szurkalast ereztem a hasamban 4-5napig,de most mar ez is elmult.Fel a fejjel :-)
2008. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen terhességi tünetem nem volt. Az egyetlen dolog ami feltűnt, hogy a mellem eres lett, késett a menstruációm.

A terhességi tünetek nem kötelezőek! 28 hetes vagyok, és soha semmilyen tipikus terhességi tünetem nem volt.

2008. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratula! Nekem is az elején nem volt semmi tünetem még örültem is hogy tök jo kimarad a hányinger a hányás stb..!

Na most ne tudd meg minden bajom van ma reggel már hánytam is és egész nap hányingerem van:(!

Ez csak az én esetem az nem azt jelenti hogy nálad is fog ilyen lenni én csak leirtam példának hogy én igy jártam!

Boldog babavárást!



10 hetes kismama

2008. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ketteske ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok és még semmilyen tünetem sincs (csak a + tesztek)
2008. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is később jöttek a tünetek, csak a tesztből tudtam, hogy terhes vagyok!Aztán a 7-8.hét körül! De lehet, hogy olyan szerencsés vagy, hogy semmi sem lesz!15 hetes pocakos!
2008. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon örülök, hogy kérdezed az izomláz szerű tünetet, mert eddig sehol sem találkoztam vele. Én a ciklusom 24. napján vagyok és kb. peteérés óta minden nap szinte egyfolytában izomláz szerű 'fájdalmat' érzek. Sokan írják a mensi szerű görcsöt, de nekem határozottam izomláz érzésem van alhasi tájékon. Utánanéztem, ha netán tényleg izomlázam van, az hány napig tart, de azt írják 3 nap, tehát ez nem izomláz. Most kezdek reménykedni, hogy terhes lehetek! Köszi, hogy feltetted a kérdést!:)
2009. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!