Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha itthon kismamatornás...

Ha itthon kismamatornás dvd-re tornázom, akkor az nem árt a babának, akkor sem, ha előtte nem tornáztam rendszeresen, ugye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ajánlanátok esetleg kismamatornás dvd-t?
2009. júl. 11. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a félősebb kismamák közé tartoztam, és volt már egy vetélésem is, így nem mertem otthon tornázni. Teljesen egészséges terhesség esetén nyugodtan tornázhatsz otthon, de előtte kérd ki védőnőd, orvosod tanácsát. Nekem pl. azt mondta a védőnőm, hogy az orvosomnak kell engedélyezni, hogy járhassak terhestornára. Az orvosom engedélyezte, én mégsem mertem bevállalni az előzmények miatt.

5 és fél hós kislány anyukája

2009. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a terhességem előtt is rendszeresen futottam és tornáztam, mégis megbeszéltem a dokival a mozgást. Jártam terhestornára a kórházba is, azt gyógytornász tartotta, de ő is kért egy papírt az orvostól, hogy minden rendben.

Otthoni terhestornás DVD-je van Rékának, és Alexandra is csinált egy szülés utáni tornát, amin van egy rész terhestorna is. Én ezt a kettőt használtam. Szandráét nagyon tudom ajánlani, mert szülés után is nagy hasznát veszed majd.Két edzés van rajta, egy könnyebb a szülés után 3 hónappal és egy keményebb '6 hónapos a baba' címmel.

2009. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettek...
2009. júl. 11. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!