Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a biciklizés? 21 hetes...

Árt a biciklizés? 21 hetes kismami vagyok. Nagyon sokat keményedik a hasam. Ez lehet a sok biciklizéstől is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Én is bicikliztem attól biztos nem keményedik a hasad.

Nem idegeskedtél , nekem attól keményedett, de ilyenkor még elég korai!

2008. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden terhesség más, attól még, hogy az egyik kismamának ettől nem keményedik a hasa, a másiknak keményedhet tőle. Hanyagold a biciklizést egy ideig és figyeld meg, hogy akkor is keményedik-e. Amúgy igen, lehet attól. Nekem már a 17. héttől egy nagyobb sétától is keményedett, a biciklizés pedig ennél aktívabb.
2008. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes kismami vagyok és még ma is bicajozok.Szóval nem hiszem hogy attól lenne kemény a pocakod....De ha sokat bicajozol és erölködsz,lehet attól is.Azért menj dokihoz,biztos ami biztos,ő tudni fogja mitől keményedik a pocakod.Sok sikert és boldogságot
2008. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de 34 hetesen biciklizni nem veszelyes? Ha nagyon muszaj, ok. de ha csak sportnak szanod, hat nem tudom. Imadok biciklizni, sot a kisfiam is hatul ul, de azert ez nem gyerek jatek. Egy eses, meg a bicikli kormanya...stb. Szerintem hagyd abba a bicot!

Csak jot akarok, hidd el! Feltelek!

Minden jot!

2008. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

oRVOSOM SZERINT A 20 HÉTBEN a 24-25-ig lehet sportolni,de csak mértékkel!

Ha keményedik a hasad,akkor inkàbb hanyagold a biciklit,legalàbbis csökkentsd!

Nekem is sétàtol hamar keményedésem van,biciklire nem merek ülni,nehogy felboruljak,de ha bàtor vagy ,ovatosan vele,és ne mindennap!

Amugy az se jo ha lelustulsz,de ne is eröltesd magad!

2008. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!