Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes lánybúcsú?

32 hetes lánybúcsú?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok egy lánybúcsúra vidékre. Akkor leszek 32 hetes terhes. 30-an leszünk, a menyasszonyt ismerem, nem a barátnőm, de nagyon kedvelem. A Férjem gyerekkori barátjának a menyasszonya. Teljesen pamaszmentes terhességem van, de valahogy kezdem úgy gondolni, hogy nyűg lenne az egész. Levezetni, itthagynám a kislányomat, majd éjjel visszavezetni vagy ott lenn aludni?! Mi a véleményetek?
2018. júl. 11. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Max. akkor mennek, ha csaladilag mennenk. Ha a ferjem es a gyerekem ott aludna valahol a kozelben. Amugy nem.

Nem baratnod.


Legenybucsu is lesz, gondolom.

2018. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha nyűgnek érezném nem mennék.
2018. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Én nem mennék pláne,hogy terhes vagy. Gondolom lesz alkohol is esetleg le is részegedik valaki,ha van akinek cigizni támad kedve szagolhatod. Én terhesen olyan álomkóros voltam. Plusz ott a családod is és vezetnél is és nem is barátnő én tuti nem vállalnám. De te érzed,hogy menni szeeretnél bár ahogy a szavaidból kiveszem nem akarsz és megerősítéseket vársz. ☺
2018. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Lehet h en vagyok a bunko, de en meg baratno kedveert se mennek le ilyen helyzetben. :)
2018. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Abszolút a megerősítésre vágyom😅!!! Legénybúcsú is lesz, ugyanabba a városba, ez a másik “bajom”. Ha a Férjemmel lenne itthon a kislányunk akkor nyugodt lennék. De sajnos nem igazán van segítségünk, így Apukám fektetné (akivel azért keveset találkozik), ami amúgy nem baj, mert imádják egymást, de más na.... csak teljesen panaszmentes a terhességem, ezért nem érzem kifogásnak ezt. De 29 részeg lány között bulizzak?! Kicsit abszurdnak gondolom valóban.
2018. júl. 11. 23:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék és addig maradnék amíg jól érzem magam. Persze ez attól is függ, hogy mikor kezdődik. Ha már délután, akkor 8-10 között lelépnék. A helyzettől függően. Persze ha csak esti buli, az más. De ha nagyon nem akarsz menni, ne menj, szerintem meg fogja érteni. De ha jól viseled akkor miért ne mehetnél. Szerintem simán belefér. Érezd jól magad.
2018. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, de mindenképp úgy, hogy a férjem és a lányom is utazik velem és együtt alszunk valahol a közelben. A vezetéstől félnék.
2018. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindkét lehetőség kilőve sajnos. A buli esti, a Férjem meg ahogyan írtam legénybúcsún lesz, szóval az sem megoldható. Annyit meg aztán tényleg nem ér, hogy még Apukámat is levigyük a gyerekkel együtt. 3 óra az út oda és 3 vissza. A vezetéstől nem félek, azzal nincsen gond szerencsére.
2018. júl. 12. 01:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem mennék.


Kellően terhes vagy már egy ilyen programhoz. Biztosan megérti a mennyasszony. Nem kell kitalálni ürügyet, hiszen van valódi indokod. Nem is egy.

Nem is valószínű, hogy tudnád velük tartani a tempót ha épp utcára is találtak ki játékot stb.

2018. júl. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy "terhesen otthon kell ülni a kis családommal a szoknyám szélén" típus, de ezt kihagynám.

- buli lesz, azaz tánc és ivás 29 + ki tudja hány és mennyire részeg emberrel

- messze van (3-3 óra igenis sok egy buli miatt terhesen)

- úgysem használhatom ki a tipikus lánybúcsús hangulatot, hidd el, a folyamatos viháncolás ilyenkor a normális és te abban nem fogsz tudni résztvenni

- nem legjobb barátnő hogy pont én hiányozzak onnan

- ki tudja a többiek milyenek, mennyire lennének rám tekintettel (melletted bagóznak láncban vagy "juhuuu menjünk be ebbe a kis pincediszkóba táncolni" és hasonlók, ahol nem vagy 32 hetes hassal biztonságban) - de persze ez el sem várható hisz távoli vendég lennék



Szóval nem :)

2018. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!