Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura kérdés, de volt olyan...

Fura kérdés, de volt olyan közületek, aki elment jósnőhöz és megmondta neki, hogy mikor jön a baba és ez be is jött?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem jósoltak hogy egy éven belül jön a gyerek férjhez megyek stb. Ez tiz éve volt:-)

az első baba 2 éve jött a házasság 4 éve:-)

Hiába fizetsz a jósnő csak azt mondja amit HALLANI szeretnél. Egyszerűen rádnéz és tudja mit kell mondania. Mert mikor megy egy nő el ilyen helyre? ha nem jön baba ha kidobott a párod ha rosszul állaz a munkahelyen. Ügyesen beleszövi mindegyiket Te meg bologatsz hogy jéé honnan tudja:-)) Elmehetsz ha annyi kidobni való pénzed de ha be is jön az nem annak köszönhető hogy Bori néni megmondta:-))

2010. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de olyan jó lenne tudni a jövőt :)
2010. jún. 18. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem bejött:)És nem csak ez,hanem rengeteg minden amit mondot bejött.De ezt most hiába mondod olyannak aki nem hisz benne,és nem történt meg vele...Nekem gyerekem se lehetett volna,vagy csak nagyon nehezen(most ezt nem részletezem),és mondta a jósnő,(már 10éve hozzá "járok")hogy 1éven belül lesz gyerekem,és a 10.hónapban megfogant,10hetes voltam már mikor kiderült:)Most vagyok a 32.hétben.
2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam, még a főiskolai évek alatt a Váci utcán, csak kíváncsiságból.Akkor már együtt voltunk a párommal, csak 100 km-re egymástól.Úgy éreztem, belelát a vesémbe.Olyan személyes dolgokat mondott, amit csak én tudhatok.Szóval nem általános dolgokat.Még azt is megmondta, ki lehet veszélyes a kapcsolatunkra.Megjósolta, hogy összeházasodunk, lesz egy lányunk, de pénzünk nem sok lesz.És tényleg így van.Szeptemberben lesz egy éve, hogy hozzámentem feleségül, a kislányunkat várom, és nem vet fel a pénz.Nekem nemcsak jó dolgokat mondott, és nem volt olyan érzésem, hogy általánosít.Igaz, én hajlamos vagyok az ilyen ezoterikus dolgokra.
2010. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én.A pontos hónapot,évet megmondta,baba nemét,és hogy császár lesz.Nem igazán hiszek ilyenekben,de bejött minden
2010. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem jósnál voltam,hanem egyik rokonom ezotérikával foglalkozik(csak hobbi)és ő ingával megmondta mikor hogy és milyen nemű babát szülök.Bejött! Most kistesózunk (teszt és késés előtt közölte hogy sikerült)elsőre jött,erről is ingázott de ugye ezt még nem tudom bejön e?! Szkeptikus vagyok,de szeretek "játszani" és ha most is működik akkor valami csak van benne nem?
2010. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik kedves ismerősöm kártyából mondta, hogy 8 hónapot kell még várnunk a babára. Igaza lett.
2010. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!