Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülő székről való leszállás...

A szülő székről való leszállás utáni szédülés oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 óra vajúdás után megszületett normál úton kisfiam, majd miután osszevarrtak leszáltam a szülő székről és szédülni kezdtem.

A szülésznő kérdezte is hogy szédülök-e de nemet mondtam nehogy még több hercehurcán kelljen átesnem.

Tehát a kérdésem az lenne hogy mi lehetett a szédülés én oka ! :)

Válaszokat köszönöm



2018. júl. 13. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
22 ora vajudas:) A testnek ez nem egy setagalopp.
2018. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A vérveszteségtől.
2018. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Én nem értem ezeket a kèrdéseket. Elvileg anyuka vagy, 22 órát vajúdtál, vért vesztettél, kimerültél, folyadékot vesztettél, vajon mi lehetett az oka szerinted?

Én soha nem mondtam még ilyet, de most elgondolkoztam, hogy ennyi ésszel vállalnak gyereket az emberek...

2018. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
én sem értem, hisz a gólya hozza - de azért gratulálok, Kérdező! Sok erőt, egészséget nektek!
2018. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt én sem értem,én miután leszálltam róla,zumbáztam egyet. Hogy mik vannak,mit vártál kismalacot?
2018. júl. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem max. a hónod alá nyúltak volna támogatni és rádszólnak, hogy akkor igyál sokat.
2018. júl. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, tippeld már meg, édesem, mitől szédülhetnél 22óra vajúdás és szülés után?

Mennyi agyhalott vállal mostanság gyereket!

2018. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Az imént én is megszédültem kicsit, pedig én nem a szülőszékből álltam fel 22 óra vajúdás és szülés után, hanem a fotelből, ahol a sorozatomat néztem, amíg felkel a gyerek. Nem is tudom vajon melyikünk volt kitéve nagyobb fizikai igénybevételnek, de ha jobban belegondolok, a te megszédülésedet én sem értem... még csak filmet sem néztél, mitől lehetett?
2018. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Jaj, gondolom azt várod: most itt mindannyian hanyatt essünk, hogy te milyen fsza csaj vagy, hogy még ezek után sem szédültél! 😊

Megveregetjük a válladat, hogy ügyes vagy, így kell ezt csinálni!

2018. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint te soha életedben még nem szedultel? Szerencsés vagy.
2018. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!