Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti hogy vagytok ma?...

Kismamik ti hogy vagytok ma? Én ma egész nap iszonyúan szédülök, más is van így ma?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szédülök, ma kivételesen egész jól. 38 hetes vagyok
2017. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ma fáradékonyabb vágyok, délelőtt a béka feneke alatt volt a vérnyomásom, pulzusom meg az egekben. Délután nagy nehezen aludtam egy keveset, utána jobb lett. Viszont most estére bedagadt a szemeremtestem és a végbelem is faj, előjöttek a visszerek és az aranyerem. Ez nem egy jó nap. Remélem holnap könnyebb lesz.
2017. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma viccesen mert bulizik a hasamban es erdekes formákat produkál a hasam.:D meg keményedtem reggel..:/


28hkm

2017. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huu en ma reggel nagyon szedultem. Es iszonyu fejfajasaim vannak.... ees faradekony vagyok .... 13+2 km.
2017. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na akkor más is van így ezzel úgy látom, nem csak én. Lehet fronthatást érezhetünk.

Kellemes ünnepeket mindenkinek és aki ugy van mint én annak pedig jobbulást :)

2017. dec. 21. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Egésznap migrén. 2x hánytam is miatta . Most aludtam egyet és talán jobban vagyok de kuka az egész napom 😐
2017. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!