Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok nyakdugo lenne?

Csajok nyakdugo lenne?

Figyelt kérdés

Hetfon toltom a 34 hetet viszont 31 hetesen be fektettek 3 napara es a mehszajam 2100 volt most az elobb ahogy fekszek erzes hogy valami nem jo lent oda nyultam es ilyen feheres,zoldes nagydarabb nyalkat szedtem ki! Ez mi lehet?

Valaki tanacs?😯



#nyákdugó #fehervaladek
2018. júl. 14. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, fogalmam sincs róla, hogy hogy néz ki a nyákdugó, nálam a 38. héten távozott, már kórházban feküdtem toxémia miatt, meg is szültem aznap, de a nyákdugó a WC-ben landolt, tehát nem tudom, hogy hogy néz ki, viszont nem kizárható, hogy van egy fertőzésed, és hüvelyi folyást tapasztaltál, ami a kórokozó miatt elszíneződött. Én a helyedben megnézetném magam még ma orvossal.
2018. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem simán lehet az,bár még nem halottam rola h zöldes is lehet.
2018. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mindkét terhességemnél a nyáldugó sárgás,véres (már bocsi a kifejezéséért ) takonyszerű,kocsonyás trutyi volt.

Ha megnyugtat menj be az ügyeletre és megvizsgálnak. Az a biztos egyébként. Még nem kellene beindulni a szülésnek.

2018. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat! Ment a zold kezecske!

Amugy ne nezetek hulyenek csak elso baba es megijedtem..

31 hetesen akartak megszuleszteni mert hogy keves volt a magzatvizem stb.. azert parazok kicsit nyilalgat a pocakom de nem olyan veszesem , viszont a hatam fajdogal elegge.. egyedul vagyok itthon sajnos messze van ide a varos de lehet felhivom a vedonomet!

2018. júl. 14. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem az lesz


De védőnőt vagy az orvosod kérdezd


Nekem átlátszó volt a nyákdugóm


Pihenj! Ne járkálj

2018. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!