Csajok tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

14 napja késik.

Dokihoz nem voltam, mert nyaral az orvosom, máshoz nem szívesen mennék!

Csináltam 1 tesztet az negatív lett.

Néha olyan érzesem van, hogy " na most fog megjönni" ez az érzés 5-10 percig tart majd elmúlik. A melleim feszülnek és néha nehéz nyilaló érzést érzek.

Folyásom nincsen. Nem is tapasztaltam semmi különöset. Picike hányingerem néha van. Egyszer farkas éhes vagyok, másszor semmit se ennék. Sokszor rám tör az állmosság. Néha nagyon fáradt vagyok. Van amikor pedig nem. Szerintetek ?


2018. jún. 5. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A tesztnek mutatnia kéne már. Próbálj meg 2 nap múlva tesztelni.

ÉN amikor terhes lettem, az elején nem volt még farkas éhség, az később jött nem sokkal de később.

2018. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem, minden amit itt leírtál, ma reggelre megjött. :(
2018. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, mindenképpen erősen benne van a pakliban, hogy terhes vagy. (Van, akinek megjön akkor is, ha terhes, de az ritkább.) Szóval én 2-3 nap múlva újra tesztelnék a helyedben. Bár egyébként az is igaz, hogy 14 napos késésnél már a legtöbbeknek kimutatja a teszt. (A legtöbbeknek, valakinek tényleg csak későn. De nekem pl. már a nem várt előtt 2 nappal kimutatta... nem tudom, ez az időeltolódás kinél mitől függ.)


Máskor mindig pontos volt a menzeszed?

2018. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-4 napos késés előfordult már, de több sosem.
2018. jún. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!